Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Σύγχρονα προκατασκευασμένα σπίτια Υψηλής ποιότητας Φρέμα από ελαφρύ χάλυβα AS / NZS
| Γεωργία: | Πίνακες δαπέδου από CFC, πλακάκια πορσελάνης, δαπέδια από MDF ή άλλα |
|---|---|
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
| Βασικά υλικά: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
ΗΠΑ / ΗΠΑ Μονουλικές προκατασκευασμένες οικίες σε τροχούς στην Zhejiang Εμπόροι 2.35*8m
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
Κινητά κατασκευασμένα μικροσκοπικά σπίτια έτοιμα να ζήσουν για Airbnb Cabin
| Χρησιμοποιείται για: | Καμπίνα Airbnb |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
ISO 9001 Μοντέρνα Ευρωπαϊκού Στυλ Πολυτελής Βίλα με Κιτ Μοντέρνων Σπιτιών από Ατσάλινο Σκελετό
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
High Quality Light Steel Easy Assemble 2 Storey Modern Design Villa Modular Home
| Πρότυπο: | ISO 95001 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμο |
| Τετραγωνικό μέτρο: | 408 τμ |
Βρετανικό πρότυπο προστρατιωμένων σπιτιών μεμονωμένων και ελαφριού μεγέθους
| Υπνοδωμάτιο: | 4 υπνοδωμάτιο |
|---|---|
| Περιοχή:: | 270,08ΤΜ |
| Εφαρμογή: | Χαλύβδινο Σπίτι |
Ηλεκτρονική δομή χάλυβα πολυτελή βίλα προετοιμασμένη κατοικία
| Κύρια δομή: | Χάλυβα από χάλυβα ελαφρού μετρητή |
|---|---|
| Συνολική Έκταση: | 222㎡ |
| Ιστορίες: | 2 |
Υψηλής ποιότητας προετοιμασμένη σάντουιτς οικία δομή από χάλυβα προετοιμασμένη μονάδα ξενοδοχείου
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Προσαρμόσιμη Μοντυλική Προσυσκευασμένη Μικρή Οικία Σε Τροχούς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Προσυσκευασμένο σπίτι με δομή από ελαφρύ χάλυβα Μικρό σπίτι με τροχούς Μοδική κατοικία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |

