Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Φθηνό Prefab House Villa Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι Με PVC Στρίβοντας Παράθυρα
| Τύπος: | Οικονομική κατασκευή κατοικιών |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
Λούξυ Διαστημική ΚάψουλαΜικροσκοπικό Σπίτι Με Τροχούς Προσαρμοσμένο Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο
| Πλαίσιο: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Σασί:: | Προσαρμοσμένο |
| Εξωτερικός τοίχος: | Σύνθετο Πάνελ Αλουμινίου |
ΗΠΑ / ΝZ / AU Πρότυπο Νέο Φανσάζιο Μοδατόμορφο Σπίτι Μικρό Σπίτι Με ρυμουλκούμενο Με Ελαφρύ Ατσάλι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
ΗΠΑ/ΗΠΑ Προσυσκευασμένα οικιακά κιτ για κοιτώνες και εργοστάσια
| Δομή: | Οικία με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
| Λεπτομέρια: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
ΗΠΑ / ΗΠΑ Μοντυλικό προκατασκευασμένο σπίτι σε τροχούς
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
Σιδηρουργική δομή Εργασία Προσυσκευασμένα διαμερισματικά κτίρια / κατασκευασμένα μονωτικά σπίτια
| Πλαισιωμένος: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακα ALC/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφριά ξενοδοχείο πάγκων ζευκτόντων στεγών χάλυβα Prefab/μπανγκαλόου Overwater παραλιών θερέτρου νησιών
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένα Κιτ Μοντέρνας Οικίας
| Πλαισιωμένος: | Πλαίσιο χάλυβα 0,95mm με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Στέγαση: | Ασφάλτου βότσαλο |
| Οροφή: | Πλακέτα MGO 12mm |
Σύγχρονο σχεδιασμό Προσυσκευασμένο Μοντυλικό Σπίτι Μικρό Σπίτι με τροχούς με 2 υπνοδωμάτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 1000houses/year |
Μικροσκοπικά σπίτια με τροχούς κάτω από 50.000 δολάρια πολυτελή μικροσκοπικά σπίτια με ελαφρύ χάλυβα
| Χαρακτηριστικά:: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
|---|---|
| Κατάλληλος για:: | Ταξίδια με οικογένεια ή ζευγάρια |
| Άνθρωποι:: | Δεν απαιτείται εγκατάσταση |

