Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular steel prefab homes ] αγώνας 659 προϊόντα.
Modular Prefab House Single Family Home With Light Steel Frame Luxury Mansion
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Λευκό Χάλυβα Διαρθρωτική Πολυτέλεια Σύγχρονη Prefab Βίλα Μονουλικές οικιακές συσκευασίες
| Εσωτερική επένδυση: | ινοτσιμεντοσανίδα |
|---|---|
| Απομόνωση: | υαλοβάμβακας υψηλής απόδοσης |
| Γεωργία: | ξύλινο ή μπαμπού δάπεδο |
Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Μονουλογικό Σπίτι Σύγχρονο Κινητό Φόλνταμπ Σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφρύ Χάλυβα Σύστημα Φρέμας Σύγχρονα Κινητά Σπίτια Μονουλάριο Προσυσκευασμένο Σπίτι Πλαστικό ADU
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Λούξυ Προσυσκευασμένο Κινητό Μικρό Σπίτι Σε Τροχούς Μια καλή επιλογή για Καραβάνι/Ραδιοδρομικό Παρκ
| Υπνοδωμάτιο: | 2 κρεβάτια |
|---|---|
| Πόρτα: | Διπλό τζάμι. |
| Τοίχος Exretior: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
ΗΠΑ / ΑΕ / ΝZ Standard Modular Home Prefab Tiny House Kit με ρυμουλκούμενο για κάμπινγκ / θέρετρο
| Κουζίνα: | Υδραυλικό υλικό |
|---|---|
| Περιοχή: | 180,8 τετραγωνικά μέτρα |
| Απομόνωση: | R2.5 Γυάλινο μαλλί για τοίχο R3.5 Γυάλινο μαλλί |
ICC EN-1090 Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Φάραμ Μοδική Προσυσκευασμένο Λούξυ Κωνσταντινοχώρι 3D Σχεδιασμός
| Prefab σπίτια: | 4 υπνοδωμάτια πολυτελή βίλα |
|---|---|
| Stye: | Προετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια |
| Λεπτομέρια: | Συρόμενα παράθυρα Doubel Glass PVC |
Τεχνική Βίλα 3 υπνοδωματίων Βίλα Ελαφρύ Χάλυβα
| Τοποθεσία του έργου: Νότια Κορέα: | Σκελετός τοίχου, ζευκτό στέγης |
|---|---|
| Exterior Wallterior Wall: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Λούξυ Μονουλική Φαρμακοποιούμενη Βίλα 3 υπνοδωμάτια Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Οίκου Κίτ NS/AS Standard
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
|---|---|
| Κάτω από το ισόγειο (εάν υπάρχει): | Φύλλο CFC 15mm |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Σύγχρονη Πολυτελής Οικία από Εμπορευματοκιβώτιο, Μονάδα Προκατασκευασμένης Κατοικίας για Βίλα ή Διαμέρισμα προς Πώληση
| Type: | Single Family Homes |
|---|---|
| Bedroom: | 4 Bedroom |
| Stye: | modern |

