Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προκατασκευασμένα Κτίρια Διαμερισμάτων από Χάλυβα SOHO, Προκατασκευασμένα Κιτ Οικοδομικών Εστιών
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
|---|---|
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Αρχιτέκτονας σχεδίασε προετοιμασμένα μοντελοποιημένα σπίτια / ελαφρύ χάλυβα ευρύ μοντελοποιημένο πάρκο tabernacle σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένη κατασκευή υγρασίας κατασκευή χάλυβα πλαίσιο μονωτές οικιακά κτίρια σε Αυστραλία πρότυπο
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Τροπικό υγρασία εξαερισμός Υπερβρύχιο Μπάνγκαλοου / Μοντυλικά σπίτια Μπάνγκαλοου
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
ICC EN-1090 Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένα 2 ορόφους πολυτελείς βίλες με νεροχύτη, ντους
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
2 ορόφους σύγχρονη δομή από χάλυβα προετοιμασμένη βίλα οικιακά κιτ
| Υλικό επικάλυψης: | Χάλυβα χρωματικά φύλλα/σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Αυστραλιανά πρότυπα Prefab Villa Προσαρμόσιμες οικίες από χάλυβα
| αυτοκίνητο: | 2 Γκαράζ |
|---|---|
| κρεβάτι: | 4 υπνοδωμάτια |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Κινητό Μονουλικό Μικρό Σπίτι Με Τροχό Με Πλήρη Έπιπλα Για Πώληση
| Όνομα: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
| Τύπος: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
Πολυκατοικία πλαισίων χάλυβα/προκατασκευασμένο αντίσταση διαμέρισμα τυφώνα
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση τοίχου Colorbond l/WPC σανίδα/ινοτσιμέντο |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένο μπανγκαλόου του Μπαλί, Βανουάτου/ελαφριά μπανγκαλόου της Ταϊλάνδης Overwater συστημάτων χάλυβα μετρητών πλαισιώνοντας για το ξενοδοχείο
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Υλικό οροφής: | MGOboard/ Γυψοσανίδα+άλλοι |

