Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προκατασκευασμένα Κιτ Μοντέρνας Οικίας
| Πλαισιωμένος: | Πλαίσιο χάλυβα 0,95mm με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Στέγαση: | Ασφάλτου βότσαλο |
| Οροφή: | Πλακέτα MGO 12mm |
Σπίτια με ξύλινη διακόσμηση και μεταλλικό σκελετό, Έτοιμα κιτ για Μονοκατοικίες
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Υλικό οροφής: | Mgoboard/ gypsum board+άλλοι |
Οικονομικά Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου, Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Οικία για Οικογένεια
| Κύρια Δομή: | Κύρια Δομή |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Alc panel/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ευρωπαίοι εξατομικευμένοι πολυτελείς προετοιμασμένοι σιδηροδρομικοί σκελετοί
| Υλικό οροφής: | MGOboard / Γύψο board+άλλα |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Παρκέ: | πίνακας τσιμέντου ινών 18mm με το δάπεδο barrior και μπαμπού ατμού ή το ξύλινο δάπεδο, τον τάπητα κ. |
Υψηλής ποιότητας βίλα ξύλινη κατοικία πολυτελή AS/NZS προκατασκευασμένα ελαφρά χάλυβα κτίρια
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Alc panel/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Υλικό μόνωσης: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Σύγχρονο προφυλακτό μοντέρνο σπίτι πολυτελή τροχόσπιτο μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς που αποστέλλεται από 40 FR εμπορευματοκιβώτιο
| Εφαρμογή: | Σπίτι, Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Συγκρότηση: | Δεν χρειάζεται εγκατάσταση |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Ελαφρύ Χάλυβα Σύγχρονο Προετοιμασμένο Σπίτι Διαμονής Λούξυ Δύο ορόφους Προετοιμασμένη Χάλυβα Οίκη Βίλα
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
AS/NZS/ΗΠΑ Προσιτά Μοδικά Προετοιμασμένα Σπίτια με Ελαφρύ Φρέμα Χάλυβα
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Προετοιμασμένες βίλες Προετοιμασμένες βίλες από χάλυβα
| Υλικό επένδυσης: | Φύλλα χρώματος χάλυβα/επιτροπές σάντουιτς |
|---|---|
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Λούξυ Ανθεκτική σε τυφώνες προετοιμασμένη βίλα 3 υπνοδωματίων μονωτικό σπίτι
| Cladding Material: | Steel Color Sheets/Sandwich Panels |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |

