Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Το νέα μπανγκαλόου σπιτιών σχεδίου Moistureproof ξύλινα/τα μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών Saa πλημμυρίζει την κουζίνα
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα Διαμερίσματα Γρήγορη κατασκευή Σπίτια προς ενοικίαση
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ανθεκτικά σε τυφώνες Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα σπίτια.
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Αποτελεσματικό Αρθρωτό Σύστημα Πάνελ Κατοικιών Μετά την Καταστροφή, Ελαφριά Χαλύβδινα Αρθρωτά Κιτ Σπιτιών
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφριά Χάλυβα Σύγχρονα Μονάδες Συναρμολογούμενων Κατοικιών Εύκολη και Γρήγορη Εγκατάσταση Σπίτι Granny Flat
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| πάτωμα: | Πλαστικό/ξύλινο/κεραμίδι |
ΗΠΑ / ΗΠΑ Μονουλικές προκατασκευασμένες οικίες σε τροχούς στην Zhejiang Εμπόροι 2.35*8m
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
ΗΠΑ / ΗΠΑ Μοντυλικό προκατασκευασμένο σπίτι σε τροχούς
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
Μοντωματικά προκατασκευασμένα μικροσκοπικά σπίτια σε τροχούς για διακοπές Σαββατοκύριακου ή αποθήκη κήπου
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
Λος Άντζελες Επείγον τροχόσπιτο Οικία με τροχούς πολυτελές κινητό σπίτι
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Queensland 2429t |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
ΑΣ / ΗΠΑ Προσυσκευασμένο σπίτι Κωνσταντίνος Σύγχρονο σχέδιο Μικρό σπίτι χτισμένο σε ρυμουλκούμενο
| μέγεθος: | 2.35*8m |
|---|---|
| Συμπεριλαμβάνει: | 1 υπνοδωμάτιο 1 μπατ 1 κουζίνα 1 διαμέρισμα |
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |

