Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab granny flat ] αγώνας 396 προϊόντα.
Προκατασκευασμένα Σπίτια Ελαφρού Χάλυβα – Αρθρωτά Μπανγκαλόου, Αναδιπλούμενα Σπίτια, Σπίτια για Γονείς & Βοηθητικές Μονάδες Διαμονής (ADUs)
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα ADU Σπίτια Μοντυλό Σπίτι Γιαγιά Διαμέρισμα Μία Οικογένεια Μονόφυλο Για ενοικίαση
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
| Στέγη: | EPS πάνελ σάντουιτς / χαλύβδινη στέγη / ασφαλτικό βότσαλο |
Αναπτυσσόμενο φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης, ελαφρύ χάλυβα αναδιπλούμενο σπίτι γιαγιά διαμέρισμα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Μικρό εργοστάσιο άμεση σύγχρονη προκατασκευασμένη ελαφριά κλίμακα χάλυβα πάρκο σπιτιού Μονουλικές οικίες κιτ
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm ατσάλινο πλαίσιο |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC/WPC 100 ή 50 mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Λοξοφόρες μονάδες προετοιμασμένων μοτέλ Μονουλούχα σπίτια με ελαφρύ χάλυβα
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ασφαλές, ισχυρό και αντιτριβικό |
| Εξωτερικό σύστημα τοίχων: | Αλουμίνιο σύνθετο πάνελ |
Πλαστικά προκατασκευασμένα σπίτια Αυστραλία Γυναικείο διαμέρισμα / ADU Κινητό σπίτι 2-4 υπνοδωμάτια
| Χαρακτηριστικά: | Πατέντα τεχνολογίας αναδίπλωσης |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
Ανοικτό Προετοιμασμένο Προσαρμοσμένο Σπίτι Ελαφρύ Χάλυβα Συσκευές Σάντουιτς Πάνελ Βίντεζ Λούξυ Διπλή Προετοιμασμένη Βίλα
| χρήση: | Οικογενειακό Οικογενειακό Σπίτι |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς, Διάφορα επιλογής |
| Όνομα προϊόντος: | Προκατασκευασμένη βίλα, προκατασκευασμένη ατσάλινη κατοικία, πολυτελή βίλα |
Προσαρμοσμένα Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Σεισμικά ανθεκτικά υπερσύγχρονα κιτ προπαρασκευασμένων σπιτιών.
| Χρώμα: | λευκό, κόκκινο, Κατασκευασμένο από τον πελάτη |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος: | Προκατασκευασμένη βίλα, Βίλα προκατασκευασμένη από ελαφρύ χάλυβα πολυώροφο κτίριο |
| Κάλυψη: | EPS πάνελ σάντουιτς + μόνωση υαλοβάμβακα, Ασφαλτικό πλακίδιο |
Αυστραλιανά Προκατασκευασμένα Σπίτια Μοντέρνα Βίλες από Ατσάλινο Σκελετό Οικονομικά Προκατασκευασμένα Σπίτια
| Χρήση: | Βίλα |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος: | Προκατασκευασμένη βίλα, προκατασκευασμένο ατσάλινο σπίτι |

