Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab granny flat ] αγώνας 396 προϊόντα.
Ελαφριά χάλυβα σπίτια μπανγκαλόου πλαισίων Prefab, σπίτι μπανγκαλόου με το μεγάλο παράθυρο
| Ονομασία: | Χαμηλού κόστους προκατασκευασμένα σπίτια από χάλυβα κατασκευασμένα στην Κίνα |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO9001,CE Certification |
| Τείχος: | Πάνελ σάντουιτς 60mm EPS |
Προσυσκευασμένο φωτεινό χάλυβα Φρέμα Σπίτι Ξενοδοχείων Μονάδες Lodges With Holiday Inn Newton Μοντυλικό Σπίτι
| Φωτισμός: | Προαιρετικό |
|---|---|
| Υλικό: | ΞΥΛΕΙΑ |
| Ονομασία προϊόντος: | Prefab στούντιο κήπων |
Γρήγορη εγκατάσταση Προσυσκευασμένη δομή φωτεινού χάλυβα Αυστραλία Τυπικά διαμερίσματα γιαγιάς
| Τύπος: | πάνελ κιτ καμπίνας |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
Προκατασκευασμένα Σπίτια από Ελαφρύ Χάλυβα / Ανθεκτική σε Τυφώνες Προκατασκευασμένη Μονάδα για Ηλικιωμένους
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
"Μονουλογικό Φρέμα Ελαφρού Χάλυβα Προετοιμασμένο Σπίτι - Τροχαίο Ξενοδοχείο & Τραπέζι Καμπίνα Κιτ Για Εξωτερική Ζωή
| Χρήση: | Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Υλικό: | Υλικό πλαισίου |
| Παράθυρο: | Γυαλί |
Προετοιμασμένο Κήπο Στούντιο Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Μοντυλό Σπίτι Σπίτι Για Airbnb
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Πάρτε Ελαφρύ Σιδηροδρομικό Κτίριο Με Προετοιμασμένα Κτίρια Κίτ Με WPC Τείχος Καθαρισμός Custom House Με Νέο Σχεδιασμό
| Εξωτερικός τοίχος: | πινάκων PVC/wpc τσιμέντου πινάκων/ινών |
|---|---|
| Εσωτερικός τοίχος: | MGO πινάκων γύψου 12mm/12mm πίνακας |
| Οροφή: | πίνακας γύψου/MGO πίνακας |
Πωλείται προετοιμασμένη φωτεινή ατσάλινη θήκη
| Μεταχειρισμένος: | Ζώντας για το fravel |
|---|---|
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
| Παρκέ: | Ξύλινο ή μπαμπού δάπεδο |
Λοξοφόρα προκατασκευασμένα σπίτια μοντέρνα προκατασκευασμένα σπίτια κιτ ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο Ντουμπάι σπίτι
| Ονομα: | Σπίτι του Ντουμπάι |
|---|---|
| Στέγη: | Κεραμίδι βότσαλα ασφαλτικής στέγης |
| Εξωτερικός τοίχος: | R3.5 Γυαλόμαλλος*100mm |
Προετοιμασμένο Κίτ Σπίτι με Ατσάλινη Οικοδόμηση Προετοιμασμένη Βίλα Χαρούμενο Σπίτι με Πίνακα οροφής PVC
| Εξωτερική Πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Υψόμετρο: | Πάνελ οροφής PVC |

