Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab metal buildings ] αγώνας 532 προϊόντα.
Προσαρμοσμένα Ελαφριά Χάλυβα Προσχηματισμένα Μεταλλικά Σπίτια Αδιάσειστα 100 Χρόνια Ζωής Σπίτι Κινέζικου Στυλ
| Μονωτικό υλικό: | EPS/XPS/PU πάνελ σάντουιτς ή υαλοβάμβακας |
|---|---|
| Κύρια Υλικά: | Ελαφριά ατσάλι |
| Άλλα εξαρτήματα: | τουαλέτα, washbasin, ντους, κουζίνα κ.λπ. |
Σιδηρουργική δομή Εργασία Προσυσκευασμένα διαμερισματικά κτίρια / κατασκευασμένα μονωτικά σπίτια
| Πλαισιωμένος: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακα ALC/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προκατασκευασμένα Κτίρια Διαμερισμάτων από Χάλυβα SOHO, Προκατασκευασμένα Κιτ Οικοδομικών Εστιών
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
|---|---|
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Πολυκατοικία πλαισίων χάλυβα/προκατασκευασμένο αντίσταση διαμέρισμα τυφώνα
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση τοίχου Colorbond l/WPC σανίδα/ινοτσιμέντο |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα Διαμερίσματα Γρήγορη κατασκευή Σπίτια προς ενοικίαση
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Αυστραλία Στερεόπλασμα από χάλυβα Κατασκευασμένο σπίτι Διαμέρισμα Ξενοδοχείο Κτίρια Κατώτατο κόστος οικιακά κιτ
| Κύρια Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Πόρτα: | χάλυβα πόρτα ασφαλείας/WPC ή ξύλινη πόρτα |
| Μονωτικό Υλικό: | υαλοβάμβακας ή επίσης πάνελ σάντουιτς EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Διαρθρώσεις Προετοιμασμένα Διαμερίσματα Κοιτώνες SOHO
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Παράθυρο: | Παράθυρο Αλουμινίου |
Ελαφριά Prefab χάλυβα σπιτιών καλά σεισμού κτήρια μετάλλων απόδειξης Prefab
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ προκατασκευασμένο ατσάλινο σπίτι Καλά προκατασκευασμένα μεταλλικά κτίρια αντισεισμικά, μπανγκαλόου στην παραλία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45days |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T, Western Union |
Φθηνή Αυστραλία Ελαφρύ Χάλυβα Κατασκευασμένο Σπίτι Κατασκευή πολυτελής βίλας Κατασκευασμένο σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Ανώτατο υλικό: | Γυψοσανίδα+άλλες |

