Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab metal buildings ] αγώνας 528 προϊόντα.
Μικρό μοντέρνο σπίτι με κουζίνα και μπάνιο
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Μικρά σπίτια κάτω από 15.000 δολάρια ∆ιαφορετικά προφυλακτικά και κινητά σπίτια Ελαφρύ χάλυβα AS/NZS/USA STANDARD
| Χαρακτηριστικά:: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
|---|---|
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
| Κατάλληλος για:: | Ταξίδια με οικογένεια ή ζευγάρια |
Ως / Us Prefab μικροσκοπικά οικιακά κιτ σε ρυμουλκούμενο έτοιμο για αποστολή με μπάνιο
| δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Προσαρμοσμένες επιλογές Μικρά σπιτάκια με ρυμούλκηση Μικρά σπιτάκια με ρόδες
| Χρησιμοποιείται για: | Καμπίνα Airbnb |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Ελαφριά μορφωματικά μικροσκοπικά Prefab σπίτια χάλυβα με την ενσωματωμένη επιτροπή τοίχων για την πώληση για Ren
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |
AS/NZS Μικροσκοπικά σπίτια σε τροχούς: Ζωή υψηλής ποιότητας σε ένα μικρό σπίτι σε τροχούς
| Τοίχος Exretior: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
|---|---|
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
| Κρεβατοκάμαρα: | 1 κρεβάτι |
Αυστραλιανό πρότυπο Prefab Tiny House On Wheels κινητό σπίτι ταξίδι τροχόσπιτο
| Χρησιμοποιείται για: | Ξενοδοχείο/Σπίτι του Κήπου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Προκατασκευασμένο ελαφρύ μικροσκοπικό σπίτι πλαισίων χάλυβα μικροσκοπικά Prefab σπίτια έκτασης ροδών στα μακράς διαρκείας
| structure: | light steel frame |
|---|---|
| external wall: | metal PU sandwich panel |
| internal wall: | integrated wall panel |
Πιστοποιητικό CE Προετοιμασμένο χάλυβα σπίτι γρήγορη κατασκευή ελαφρύ χάλυβα δομή σπίτι βίλα
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Λούξυ Προσυσκευασμένο Κινητό Μικρό Σπίτι Σε Τροχούς Μια καλή επιλογή για Καραβάνι/Ραδιοδρομικό Παρκ
| Υπνοδωμάτιο: | 2 κρεβάτια |
|---|---|
| Πόρτα: | Διπλό τζάμι. |
| Τοίχος Exretior: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |

