Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab metal buildings ] αγώνας 532 προϊόντα.
40 Φτ Μικρό Σπίτι Σε τροχές ΠΟΛΟΣ ΚΑΜΑΛΟΣ Μικρό Σπίτι Εταιρεία Προετοιμασμένο Κινητό Σπίτι
| Χρησιμοποιείται για: | Ξενοδοχείο/Σπίτι του Κήπου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Σύγχρονη φθηνή κατασκευασμένη ατσάλινη δομή κτίριο κατασκευασμένο σπίτι με επιφανειακό σύστημα
| Εξωτερικός τοίχος: | φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm |
| Πεδία Εφαρμογής: | Βιομηχανική/εμπορική/κατοικημένη |
Προετοιμασμένα Καταστροφικά Σπίτια Φρέμας Ελαφρού Χάλυβα, Πανελωμένα Κίτ Σπίτι Για Προετοιμασμένο Σπίτι Βίλα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Οικονομικά Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου, Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Οικία για Οικογένεια
| Κύρια Δομή: | Κύρια Δομή |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Alc panel/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα Prefab Tiny House On Wheels AISI S100 AS/NZS 4600, Standard Australia
| main material: | light steel G550GD AZ150 0.75mm |
|---|---|
| Window and doors: | glass alu. window and laminated door |
| Roofing: | 0.5mm colorbond sheet |
Ετοιμασμένο σπίτι με μεγάλα παράθυρα.
| Χρήση: | Σπίτι, Βίλα, Γραφείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος: | Απαιτήσεις πελατών, τυπικές ή προσαρμοσμένες |
Μοντωπικά σπίτια προετοιμασμένα σπίτια κατασκευές από ελαφρύ χάλυβα διαμερίσματα με αυστραλιανό στένερ
| Τύπος: | Σπίτι 6 τετράγωνων στην Αυστραλία |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένα Μοντυλικά Σπίτια Κινητό Μικρό Σπίτι σε τροχούς για κατασκήνωση
| Χρησιμοποιείται για: | Ξενοδοχείο/Σπίτι του Κήπου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Σύγχρονη Prefab Tiny Home & Container House Κατασκευαστές Μοδική Οικία
| Όνομα: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
| Τύπος: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
Κατασκευασμένη επένδυσης Wpc προ σύγχρονες Prefab εγχώριες εξαρτήσεις απόδειξης εγχώριων κυκλώνων
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

