Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ bungalow modular homes ] αγώνας 355 προϊόντα.
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Ξύλινο Σχεδιασμό Ανθεκτικό στον Κυκλώνα Κίτ Μπάνγκαλοου Σπίτι Γρήγορη κατασκευή
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Πλαστική από ξύλο/χάλυβα |
|---|---|
| Απομόνωση/batt: | υαλοβάμβακας |
| Ντουλάπι κουζίνας: | 2PAC ντουλάπι |
Προκατασκευασμένη καμπίνα Apple House πόρτες αλουμινίου συρόμενες σκελετός ατσαλινός προκατασκευασμένα αρθρωτά σπίτια
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Μοδική Οικία Ξενοδοχείου Μονάδα Προετοιμασμένη Οικία Καμπίνες Μπάνγκαλο
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
ΗΠΑ/ΗΠΑ Προσυσκευασμένο ξύλινο μπανγκαλόου Μονουλικές οικίες για κοιτώνες και εργοστάσια
| Θέση προγράμματος: | Ταϊτή |
|---|---|
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
| Λεπτομέρια: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
AS4600 Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσχηματισμένη Μοδική Καμπίνα Μοντέλο Ξενοδοχείου
| Απομόνωση: | Υαλοβάμβακας |
|---|---|
| Ίδρυμα: | σασί από χάλυβα |
| Λεπτομέρια: | διπλό γυάλινο μαλλί |
Προκατασκευασμένο Ατσάλινο Μονάδατικό Σπίτι Ξύλινο Μπανγκαλόου Με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό Ένα Σπίτι Για Διακοπές
| Πόρτες: | Πύλες από γυαλί |
|---|---|
| Παρκέ: | 18 mm φύλλο CFC |
| Οροφής: | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
Ελαφρύ χάλυβα ευρωπαϊκό στυλ Προσυσκευασμένη βίλα / Προσυσκευασμένο πολυώροφο κτίριο
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Υψηλής απόδοσης συνδεδεμένα μοντελοποιημένα σπίτια.
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
ISO 9001 Μοντέρνα Ευρωπαϊκού Στυλ Πολυτελής Βίλα με Κιτ Μοντέρνων Σπιτιών από Ατσάλινο Σκελετό
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
Προκατασκευασμένα Αρθρωτά Σπίτια από Χάλυβα - Προηγμένο Πλαίσιο από Ελαφρύ Χάλυβα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/c, d/a, d/p, t/t |

