Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ bungalow modular homes ] αγώνας 355 προϊόντα.
Σύγχρονες Προκατασκευασμένες Βίλες με Ψηλή Οροφή | Προσαρμόσιμα & Οικονομικά Μοντέρνα Σπίτια
| Packaging Details: | 40HQ |
|---|---|
| Delivery Time: | 30-40 days |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Australila Stanard Prefab House Modular Home With Light Steel Structure Frame 2 Story House
| Πρότυπο: | ΑΣ/ΗΠΑ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 13,5*25 εκ |
| Τετραγωνικό μέτρο: | 536 ΤΜ |
Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου από Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό Μονοόροφες Μονοκατοικίες
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Πάνελ ALC/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μονωτικό υλικό: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
ICC-ES EN 1090 Προσυσκευασμένα Μονουλικά Μπάνγκαλοου Χώρο Με Ελαφρύ Χάλυβα Οικιακό Κίτ
| Θέση προγράμματος: | Ταϊτή |
|---|---|
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
| Λεπτομέρια: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
Μορφωματική λουξ κατοικία μπανγκαλόου, σπίτι μπανγκαλόου με το μεγάλο παράθυρο
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Σπίτι αναδιπλούμενου εμπορευματοκιβωτίου Μικρό μπάνγκαλο Σπίτια με ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Σπίτι αναδιπλούμενου σπιτιού
| Χρήση: | Σπίτι, Ξενοδοχείο, Γραφείο |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Οικονομικά Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου, Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Οικία για Οικογένεια
| Κύρια Δομή: | Κύρια Δομή |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Alc panel/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Σύγχρονα Προκατασκευασμένα Μπανγκαλόου AS/US / Στέγαση από Ελαφρύ Χάλυβα
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα |
|---|---|
| Υλικό οροφής: | σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Υλικό δαπέδου/θεμελίωσης: | δάπεδο laminate/ξύλινο/PVC χαλί |
Προσαρμογή Λούξυ Ελαφρύ Χάλυβα Κατασκευή Μπάνγκαλο Σπίτι Οικογενειακό Σπίτι
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προετοιμασμένο Μπάνγκαλοου
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

