Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ bungalow modular homes ] αγώνας 355 προϊόντα.
Καινοτόμες λύσεις για τα προκατασκευασμένα σπίτια: Μοδικά σπίτια και φορητοί χώροι διαβίωσης
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Γρήγορα συναρμολογημένο μονωτικό σπίτι προκατασκευασμένη δομή ελαφρού χάλυβα βίλα σπίτι
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Λευκό Χάλυβα Διαρθρωτική Πολυτέλεια Σύγχρονη Prefab Βίλα Μονουλικές οικιακές συσκευασίες
| Εσωτερική επένδυση: | ινοτσιμεντοσανίδα |
|---|---|
| Απομόνωση: | υαλοβάμβακας υψηλής απόδοσης |
| Γεωργία: | ξύλινο ή μπαμπού δάπεδο |
Πολυτέλειας ελαφριά χάλυβα σύγχρονα μορφωματικά σπίτια παραθύρων κραμάτων αργιλίου βιλών δομών Prefab
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Πύλη: | χαλύβδινη πόρτα ασφαλείας/WPC ή πόρτα από κόντρα πλακέ. |
Ζεστή πώληση Ετοιμασμένη κατοικία βίλα ∆ιαχείρητη κατασκευή ελαφρύ χάλυβα μοντέρνο σπίτι έτοιμο για αποστολή
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς Modular Home Kit
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
AS/NZS/US Standard Light Steel Prefab Μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς Modular Home Kit
| Εκταση: | 27.58 τετραγωνικά μέτρα |
|---|---|
| διεύθυνση έργου: | Μας |
| Εξωτερικός τοίχος: | πάνελ σάντουιτς matel PU |
AS/NZS Πρότυπο Προσυσκευασμένα Ελαφριά Χάλυβα Φρέμα Μονουλάριες Συσκευές Σπίτι από την Κίνα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS Πρότυπο Προσυσκευασμένο Φρέμα Ελαφρού Χάλυβα Μονουλικό Σπίτι Κίνα Πανελωμένο Σύστημα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Πιστοποίηση ICC-ES Πολυτελής Μονοκατοικία Modular Σύγχρονο Προκατασκευασμένο Κιτ Ελαφρού Χάλυβα
| Τύπος: | Προκατασκευασμένη βίλα |
|---|---|
| Υδραυλικά: | Σωλήνες τροφοδοσίας νερού, σωλήνες σήμανσης |
| Μόνωση: | Θερμομόνωση υψηλής απόδοσης |

