Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Ανθεκτικές πολυκατοικίες LSF δομές για σύγχρονες προκατασκευασμένες κατοικίες AS4600
| Γεωργία: | Πίνακες δαπέδου από CFC, πλακάκια πορσελάνης, δαπέδια από MDF ή άλλα |
|---|---|
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
| Βασικά υλικά: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
Ελαφριά Κουβέρνες από Χάλυβα: Ιδανικές για ξενοδοχεία και γκαρντάνια στούντιο
| Ονομασία: | Κίγιομ |
|---|---|
| Κρεβατοκάμαρα: | 1 |
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
Κατασκευή πολυτελών οικιών με προετοιμασμένο χάλυβα
| Υλικό επένδυσης: | Φύλλα χρώματος χάλυβα/επιτροπές σάντουιτς |
|---|---|
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Λοξοφόρα προετοιμασμένα σπίτια 2 ορόφων σχεδιασμός αδιάβροχα με 3 υπνοδωμάτια
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Οικία με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Κοιμάται.: | 4 |
ICC-ES πολυτελή 3 υπνοδωματίων βίλα προφαντασμένη ελαφριά σιδηροδρομική οικία οικίες εμπορευματοκιβωτίων
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Γρήγορα συγκεντρώστε τα ελαφριά Prefab εγχώρια προσαρμοσμένα παραλία μπανγκαλόου πλαισίων μετρητών χάλυβα
| Υλικό κατασκευής σκεπής: | κεραμικό/βότσαλο ασφάλτου |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Αδιάβροχο στρώμα: | βαρέων καθηκόντων στρώμα ασφάλτου |
Γρήγορη παράδοση Μίνι τροχόσπιτο Ταξιδιωτικό τροχόσπιτο Καμπινγκ Μικρό σπίτι με ρόδες
| Δομή: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Πάτωμα: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Ενεργειακά αποδοτικό προετοιμασμένο κήπο στούντιο: Μοδική ξύλινη κατοικία για διακοπές
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Σπίτι Πολυτελείας Μοντέρνο Αρθρωτό Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα για Μονοκατοικία
| χρήση: | Ξενοδοχείο, γραφείο, σπίτι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| παράθυρο: | ΣΥΡΟΜΕΝΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ PVC |
Λοξοφόρο μικροσκοπικό σπίτι 2 υπνοδωμάτια 1 μπάνιο Προσχηματισμένο σπίτι με ηλιακά πάνελ
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |

