Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
NZ / AS Prefab μοντέρνα 3 υπνοδωμάτια Σιδηροδρομική δομή Προετοιμασμένη βίλα Μοδική κατοικία
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Οικία με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Κοιμάται.: | 4 |
Μοντωδική προκατασκευασμένη δομή από χάλυβα ελαφρού μεγέθους Μικρό σπίτι με τροχόσπιτο για Airbnb
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
|---|---|
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα 10 mm |
| Άξονας και τροχός: | Όλοι οι άξονες είναι εξοπλισμένοι με ηλεκτρικά φρένα. |
Προσυσκευασμένο Σπίτι Εθνικό Πρότυπο Φθηνό Διώροφο Μικρό Σπίτι με τροχούς
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
|---|---|
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα 10 mm |
| Άξονας και τροχός: | Όλοι οι άξονες είναι εξοπλισμένοι με ηλεκτρικά φρένα. |
Υψηλής ποιότητας μικροσκοπικό σπίτι σε τροχόσπιτο εξοικονομήστε χρόνο και χρήμα με το Deepblue Smarthouse
| Τύπος προϊόντος: | Μικροσκοπικό Σπίτι |
|---|---|
| Καμπίνα ντους: | Ενσωματωμένη καμπίνα ντους |
| Παράθυρα και πόρτες: | γυαλί αλουμίνιο. παράθυρο και πλαστικοποιημένη πόρτα |
Αξιόπιστο μικροσκοπικό σπίτι με ρόδες προσιτή υψηλής ποιότητας και γρήγορη παράδοση
| Τύπος προϊόντος: | Μικροσκοπικό Σπίτι |
|---|---|
| Καμπίνα ντους: | Ενσωματωμένη καμπίνα ντους |
| Παράθυρα και πόρτες: | γυαλί αλουμίνιο. παράθυρο και πλαστικοποιημένη πόρτα |
Αυστραλία Γιαγιά Σπίτια προετοιμασμένα Μονουλικές βίλες για διπλό σπίτι
| Interior wall panel (dry area): | Integrated wall panel/gypsum board |
|---|---|
| Underneath of ground floor (If any): | 15mm CFC Sheet |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Αυστραλία Γιαγιά Σπίτια προετοιμασμένα Μονουλικές βίλες για διπλό σπίτι
| Features: | Folding technology patent |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Πλαστικά προκατασκευασμένα σπίτια Αυστραλία Γυναικείο διαμέρισμα / ADU Κινητό σπίτι 2-4 υπνοδωμάτια
| Χαρακτηριστικά: | Πατέντα τεχνολογίας αναδίπλωσης |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
Πρωταθλήματα Μονουλικών Σπιτιών Συσκευών Αυστραλία Προσαρμοσμένα διαμερίσματα για γιαγιάδες ADU Χάλυβα Σπίτι
| Χαρακτηριστικά: | Πατέντα τεχνολογίας αναδίπλωσης |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Λοξοφόρο προκατασκευασμένο μικρό σπίτι με ρόδες με κουζίνα και μπάνιο 2 υπνοδωμάτια Space Pod
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |

