Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Μικροσκοπικό σπίτι με 2 υπνοδωμάτια και βεράντα Προετοιμασμένο κινητό σπίτι Μικροσκοπικά σπίτια έτοιμα για αποστολή
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Σύγχρονα τροχόσπιτα μικροσκοπικά σπίτια κινητά σπίτια έτοιμα για αποστολή με τροχούς
| Υλικό εξωτερικού τοίχου:: | Πλάκα αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
| Μέγεθος: | 2.35*8m |
Αυστραλία Κατώτατο Φθηνό Μικρό Μικρό Σπίτι Έτοιμο για Ναυτιλία Προετοιμασμένο Κινητό τροχόσπιτο Σπίτι
| Υλικό εξωτερικού τοίχου:: | Πλάκα αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
| Μέγεθος: | 2.35*8m |
Στερεό Μικρό Σπίτι Με Τροχούς Προετοιμασμένο Κινητό Σπίτι Για Airbnb Factory Direct
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
|---|---|
| Διαβίωση: | 1 |
| Λουτρό: | Καθαριστήρια, ντους, πακέτο ματαιοδοξίας |
Αυστραλία Καθημερινό Κινητό Σπίτι Προσυσκευασμένο Μικρό Σπίτι με τροχούς ρυμουλκούμενο για διαμονή
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2.35*8m |
| Περιοχή: | 180,8 τετραγωνικά μέτρα |
4 υπνοδωμάτια Χάλυβα δομή Πλαίσιο κτίριο Prefab House πολυτελή βίλα Χάλυβα οικία κιτ
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
|---|---|
| Κάτω από το ισόγειο (εάν υπάρχει): | Φύλλο CFC 15mm |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Μοντωματικό ελαφρύ σιδηροδρομικό πλαίσιο Προσυσκευασμένο Μπάνγκαλοου, φθηνό προσυσκευασμένο για σεισμό
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προετοιμασμένο Μπάνγκαλοου
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Υψηλής ποιότητας μίνι ξενοδοχείο προκατασκευασμένο σπίτι Bungalow με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο AS / NS σχεδιασμός
| Στέγαση: | Πάνελ σάντουιτς EPS/στέγη από χάλυβα/άσφαλτο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ σάντουιτς EPS/στέγη από χάλυβα/άσφαλτο |
Eps πλαισίων χάλυβα διπλά Prefab σύγχρονα Prefab σπίτια εγχώριων εξαρτήσεων κεραμιδιών σάντουιτς εξαιρετικά
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς, Διάφορα επιλογής |
| Χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |

