Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Ενεργειακή εξοικονόμηση Προσιτά Μοδικά σπίτια Προετοιμασμένα σπίτια Χάλυβα Βίλα Τοπικό σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Σύστημα Προκατασκευασμένων Μεταλλικών Κατασκευών Εργοστασιακής Κατασκευής Βίλα | Νέο Σχέδιο Προσαρμοσμένο Σπίτι
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλαίσιο από κορτένιο χάλυβα 0,75 mm, φινίρισμα mgo |
|---|---|
| φινίρισμα στέγης: | Glav.alu. κυματοειδές φύλλο, χρωματικός δεσμός |
| Εσωτερικός τοίχος: | τοίχος-12mm Mgo.Flush finsh |
ΟΠΩΣ/NZS τυποποιημένα χάλυβα σπίτια μπανγκαλόου πλαισίων προκατασκευασμένα, Prefab σπίτι εξαρτήσεων
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένη κατοικία Προετοιμασμένη οικία Σιδηροδρομική δομή Μοδική κατοικία Προετοιμασμένη οικία
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
Θερμική προετοιμασμένη βίλα μεμονωμένη οικιακή συσκευή με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο ICC EN-1090
| Δομή: | Ζευκτόν στεγών AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Κάλυψη: | Batten 35mm |
| Εξωτερικός τοίχος: | 8mm James Hardie Siding |
AS US Standard G550 Light Gauge Steel Frame Prefab κινητό σπίτι γιαγιά διαμέρισμα ADU φορητό σπίτι
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Εξωτ. επένδυση τοίχων: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
| Γωνιακή γραμμή: | 50mm PVC Conic/Gypsum Conic |
Δημοτικό κτίριο Προσυσκευασμένες βίλες/προσυσκευασμένες δύο οικογενειακές κατοικίες Πράσινες προσυσκευασμένες κατοικίες
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένες εξαρτήσεις σπιτιών της Αυστραλίας ύφος, σύγχρονο Prefab σπίτι με την επένδυση WPC
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | WPC board/fibre cement |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Εξαρτήσεων μορφής χάλυβα ανώτατη επιτροπή PVC σπιτιών εγχώριων Prefab σοφιτών πλαισίων Prefab μορφωματική
| Εξωτερική Πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
AS/NZS/USA Standard Σύγχρονο προκατασκευασμένο μικρό σπίτι - Μικρό μονωτικό σπίτι
| Επιχείρηση: | Επιτρέπει τη γρήγορη δημιουργία χώρου διαβίωσης |
|---|---|
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
| Κάλυψη: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |

