Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
40ft προκατασκευασμένο μικρό σπίτι με 2 υπνοδωμάτια έτοιμο να ζήσει σε μονωτικό σπίτι
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Φθηνό Μικρό Σπίτι Καμπίνα Προσχηματισμένο Σπίτι με 2 υπνοδωμάτια Μικρό Σπίτι σε τροχούς
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
| Κεραμίδες οροφής: | Φύλλο χρωματικού δεσμού 0,5 mm |
Εργοστάσιο Σύγχρονη πολυτέλεια Εύκολη συναρμολόγηση Προσυσκευασμένη ατσάλινη βίλα Ζυγισμένη ατσάλινη προσυσκευασμένη μοντέρνα σπίτια
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένο Ξενοδοχείο Πολυοικογενειακά Σπίτια Δύο ορόφους Σπίτια γρήγορης συναρμολόγησης
| Υδρορροή με Downpipe: | Alu. Υδρορροή με Downpipe |
|---|---|
| Επιπλέον μονωτική στρώση--εξωτερικός τοίχος: | 50mm xps |
| Οροφή: | πίνακας γύψου απόδειξης νερού ‐ 9mm |
Αυστραλία Πρότυπο Μονουλικού Κίτ Σπίτι Προσυσκευασμένο Μικρό Σπίτι Με τροχούς ρυμουλκούμενο για Ζωή
| Η κινητικότητα: | Εύκολη μεταφορά |
|---|---|
| Τύπος ιδρύματος: | Μικρά σπίτια με ρόδες |
| Καταλύματα: | Επικάλυψη από αλ-Mg-MnMetal επικάλυψη από WPC |
Luxe Glamping Προετοιμασμένα σπίτια Custom Tiny House On Wheels Για ξενοδοχεία / κάμπινγκ / ενοικίαση
| Τοποθεσία του έργου: | Αυστραλία |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
| Περιοχή: | 180,8 τετραγωνικά μέτρα |
Μικρό σπίτι 40 πόδια με αυλή και 2 υπνοδωμάτια, έτοιμο για κατοικία.
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς για τις Ηνωμένες Πολιτείες Λούξυ κινητό σπίτι με 2 υπνοδωμάτια
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Μικροσκοπικό σπίτι με μπάνιο και κουζίνα πολυτελές προκατασκευασμένο σπίτι έτοιμο για αποστολή
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |
Λοξοφόρο Μικρό Σπίτι Με τροχούς Μεταφορτωμένο Σπίτι Με Κουζίνα Και Μπάνιο
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Τείχος: | Πλακέτα WPC |
| Γεωργία: | πλαστικοποιημένο δάπεδο |

