Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Οι κορυφαίοι κατασκευαστές προκατασκευασμένων σπιτιών ανακαλύπτουν τα βραβευμένα σχέδια μας
| Γεωργία: | Πίνακες δαπέδου από CFC, πλακάκια πορσελάνης, δαπέδια από MDF ή άλλα |
|---|---|
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
| Βασικά υλικά: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
Μικρό σπίτι κινητό σπίτι έτοιμο να αποσταλεί τροχό σε τροχούς αυτοκίνητο ταξιδιωτικό κοντέινερ Φλόριντα
| Εφαρμογή: | Ξενοδοχείο, κάμπινγκ, πάρκο, διαμέρισμα Granny, ADU |
|---|---|
| Στυλ: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
| Φορητός: | Ναι, έχει σχεδιαστεί για εύκολη μεταφορά |
Λούξυ Μονωδική Σύγχρονη Στυλ Smarthouse Prefab Βίλα
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| Exterior Wall Color: | options |
| Movable: | optional |
Προετοιμασμένο Κίτ Σπίτι Σύγχρονο Προετοιμασμένο Μικρό Σπίτι με Δύο Παράθυρα
| Εξωτερικός τοίχος: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
|---|---|
| Εξωτερική πόρτα (έκβαση): | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
| Δωμάτιο: | Ντους, τουαλέτα, σετ ματαιότητας |
Άσπρα φιλικά προκατασκευασμένα τροχόσπιτα Eco/ελαφριά τροχόσπιτα κούτσουρων χάλυβα
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας μετρητών |
|---|---|
| Επένδυση τοίχων: | Colorbond+MGO πίνακας/πίνακας γύψου |
| Υλικό μόνωσης: | μαλλί γυαλιού ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένο τροχόσπιτο Alanber Tiny House On Wheels με υπνοδωμάτιο και μπάνιο
| Δομή: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | μεταλλικό πλαίσιο σάντουιτς |
| Εσωτερικός τοίχος: | ενσωματωμένος πίνακας τοίχων |
Σύγχρονο μικροσκοπικό σπίτι με MDF μπάνιο πόρτα ντους σύνολο λευκά εσωτερικά τοίχοι
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
|---|---|
| Δωμάτιο: | Ντους, τουαλέτα, σετ ματαιότητας |
| εσωτερικός τοίχος: | Ενσωματωμένο τοίχωμα 10 mm |
Ειδικά για την κατασκευή οικιακών κτιρίων.
| Εξωτερική Πόρτα: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
|---|---|
| Προϊόν: | Μικροσκοπικό Σπίτι |
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
ΗΠΑ Προετοιμασμένα σπίτια βίλας Σχέδια σχεδιασμού / Προετοιμασμένα πολυτελή σπίτια βίλας
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
ΗΠΑ / AS Morden Prefab μονοκατοικιακό σπίτι Prefabricated House κινητό μοντέρνο πολυτελή διαβίωση
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Οικία με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Κοιμάται.: | 4 |

