Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προκατασκευασμένες Μονοκατοικίες 5 Υπνοδωματίων
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Φράγμα ατμών για στέγη: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
| Επιπλέον στρώμα μόνωσης -εξωτερικού τοίχου): | Πάνελ PU 50mm |
ICC EN-1090 Ελαφρύ πλαίσιο Προκατασκευασμένο κινητό σπίτι από χάλυβα Βίλα κιτ ξύλινα μπάνγκαλο
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Βασική μόνωση: | Υαλοβάμβακας R2.5 |
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
Ευρωπαία προσαρμοσμένη 2 ορόφους πολυτελή προετοιμασμένα σπίτια από χάλυβα κατασκευασμένα με αυστραλιανά πρότυπα
| Πόρτα: | κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm οροφής οροφής |
| Εγκατάσταση: | Εύκολος |
Φθηνά Prefab Μικρά Σπίτια σε τροχούς προς πώληση με ελαφρύ σιδηροδρομικό πλαίσιο Prefab ξενοδοχειακές μονάδες
| Δωμάτιο: | Ντους / τουαλέτα / νεροχύτη |
|---|---|
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |
| Υψόμετρο: | <4μ |
ΗΠΑ Prefab Villa Luxury Prefab Σπίτια εξοικονόμηση ενέργειας Αυστραλιανό πρότυπο
| Καταλύματα: | Πίνακας σάντουιτς από EPS/κατάστρωση από χάλυβα/ασφάλτο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Γεωργία: | Λαμινοποιημένο/ξύλινο/τρίχωμα |
Αυστραλιανό πρότυπο Prefab Tiny House On Wheels κινητό σπίτι ταξίδι τροχόσπιτο
| Χρησιμοποιείται για: | Ξενοδοχείο/Σπίτι του Κήπου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Ως/ΗΠΑ Σιδηρομεταλλεύματα Prefab Μικρό Σπίτι με ρυμουλκούμενο σε τροχούς για ταξίδια
| Οροφή: | Ενσωματωμένο τοιχικό πάνελ 8 mm |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
| Λέξη-κλειδί: | Μικρά σπίτια με ρόδες |
prefab χάλυβα σπιτιών Prefab πολυκατοικίες πλαισίων χάλυβα μετρητών εργασίας ελαφριές
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, θάλαμος, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, εγκαταστάσεις |
|---|---|
| σχέδιο: | σχέδιο πελατών διαθέσιμο |
| χρώμα: | σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών σύγχρονου σχεδίου, σπίτι μπανγκαλόου, μικρό αγαθό εξαρτήσεων σπιτιών στην άποψη για τις διακοπές για να ζήσουν
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Όμορφα οικιακά κιτ Μπανγκαλόου Οικίες πολυτελή βίλα με κυματισμένη οροφή από χάλυβα
| Πόρτα: | χαλύβδινη πόρτα ασφαλείας/WPC ή πόρτα από κόντρα πλακέ |
|---|---|
| Παράθυρο: | Κράμα αλουμινίου/PVC |
| Υλικό οροφής: | Mgoboard/ gypsum board+άλλοι |

