Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προετοιμασμένα εμπορικά κτίρια χαμηλού κόστους / εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Σπίτι που προκατασκευάζονται, υψηλή βίλα μόνωσης με τα γλιστρώντας παράθυρα PVC
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφριά μετρητών υγρασία συστημάτων χάλυβα πλαισιώνοντας - σύγχρονα Prefab τροχόσπιτα απόδειξης
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Κουκ Νησιά Προσυσκευασμένα σπίτια Μπάνγκαλοου Ελαφρύ μέτρο Χάλυβα Φρέμα Υλικό Εξοικονόμηση ενέργειας
| Πόρτα: | Η πόρτα της μεταλλικής ασφαλείας/η πόρτα του PVC |
|---|---|
| Στέγαση: | Πίνακας σάντουιτς EPS/χαλύβδινη στέγη/άσφαλτο |
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
Πίνακας ALC Ανακυκλώσιμος Πράσινος Προετοιμασμένος Οίκος Προσαρμόσιμος Ελαφρύς Γυμνασίου Χάλυβα Προετοιμασμένη Βίλα
| χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος, ως clAient απαίτηση |
| Υλικό: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
Κόστος του έτοιμου Prefab μικροσκοπικού σπιτιού πλαισίων χάλυβα στις ρόδες με το ρυμουλκό
| Στέγη: | Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη |
|---|---|
| Παρκέ: | 9mm πλαστικοποιημένο δάπεδο |
| Μέγεθος: | 2.35*7.4m |
Σύγχρονο σχεδιασμό Prefab House Μονουλικός δοχείο πολυτελή μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Queensland 2426t |
| Μέγεθος: | 2.35*8m |
Επεκτάσιμο κινητό μικροσκοπικό σπίτι σε τροχούς προετοιμασμένο 2 υπνοδωμάτια καμπίνα έτοιμο δοχείο
| Χρησιμοποιείται για: | Ξενοδοχείο/Σπίτι του Κήπου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
AS/US Standard casa prefabricada modular home προετοιμασμένο σαλόνι
| Τύπος: | Μονή οικογενειακών κατοικιών |
|---|---|
| Υδραυλικά: | Σωλήνες τροφοδοσίας νερού, σωλήνες σήμανσης |
| Μόνωση: | Θερμομόνωση υψηλής απόδοσης |
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών πλαισίων χάλυβα/αδιάβροχο σπίτι εξαρτήσεων για το εργαστήριο
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |

