Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Ανοικτή AS4600 Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Modular Σπίτια Προετοιμασμένα Σπίτια Για Μοντέρνα Βίλα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Prefab τροχόσπιτα με το φυλλόμορφες πάτωμα/το υλικό κατασκευής σκεπής Colorbond/την επένδυση τοίχων PVC
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| επένδυση τοίχων: | Colorbond+MGO σανίδα/γυψοσανίδα |
| Μονωτικό Υλικό: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
Μικρό εργοστάσιο άμεση σύγχρονη προκατασκευασμένη ελαφριά κλίμακα χάλυβα πάρκο σπιτιού Μονουλικές οικίες κιτ
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm ατσάλινο πλαίσιο |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC/WPC 100 ή 50 mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Λευκό Χάλυβα Διαρθρωτική Πολυτέλεια Σύγχρονη Prefab Βίλα Μονουλικές οικιακές συσκευασίες
| Εσωτερική επένδυση: | ινοτσιμεντοσανίδα |
|---|---|
| Απομόνωση: | υαλοβάμβακας υψηλής απόδοσης |
| Γεωργία: | ξύλινο ή μπαμπού δάπεδο |
Ελαφριές κατασκευασμένη πλαισίων χάλυβα μετρητών προ εξαρτήσεις σπιτιών τροχόσπιτων σύγχρονες Prefab
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Μονουλογικό Σπίτι Σύγχρονο Κινητό Φόλνταμπ Σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση Colorbond/Πάνελ ALC 100 ή 50mm/πλακέτα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Κίτρινο Πλαίσιο από Χάλυβα Ελαφρού Τύπου Νέας Ζηλανδίας, Φτηνό Προκατασκευασμένο Στούντιο Κήπου Μικρού Μεγέθους
| Χρήση: | Σπίτι, ξενοδοχείο, γραφείο, άλλα |
|---|---|
| Χρόνος ζωής: | 100 χρόνια για τη δομή |
| Κύρια δομή: | Χαλύβδινη κατασκευή ελαφρού μετρητή |
Κρύο σχηματισμό Σιδηρουργική δομή Ελαφρύ σιδηρουργικό πλαίσιο Προσυσκευασμένη βίλα Σήμερα σπίτια σχεδιασμού
| Τύπος: | Προετοιμασμένο σπίτι βίλα |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Prefab σπίτια μπανγκαλόου συνήθειας/σύγχρονη Prefab αντίσταση εγχώριας πυρκαγιάς με το φυλλόμορφο πάτωμα
| Πάτωμα: | Πλαστικό/ξύλινο/κεραμίδι |
|---|---|
| Πόρτα: | Η πόρτα της μεταλλικής ασφαλείας/η πόρτα του PVC |
| Στέγαση: | Πίνακας σάντουιτς EPS/χαλύβδινη στέγη/άσφαλτο |
Πολυτέλειας ελαφριά χάλυβα σύγχρονα μορφωματικά σπίτια παραθύρων κραμάτων αργιλίου βιλών δομών Prefab
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Πύλη: | χαλύβδινη πόρτα ασφαλείας/WPC ή πόρτα από κόντρα πλακέ. |

