Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ garden office studio ] αγώνας 64 προϊόντα.
Εξωτερικό προετοιμασμένο κήπο στούντιο ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο αποθήκευση με αδιάβροχο θέρετρο ξενοδοχείο Custom House καλύτερη τιμή
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Το ελαφρύ σπίτι διακοπών δομών χάλυβα/προκατασκεύασε το στούντιο κήπων για τη διαβίωση διακοπών
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
|---|---|
| Ανώτατο υλικό: | MGOboard/γύψος board+others |
| πάτωμα: | Λαμινοποιημένο/ξύλινο/τρίχωμα |
Προσυσκευασμένο σπίτι Προσυσκευασμένο σπίτι Προσυσκευασμένο κήπο στούντιο με αποθήκευση ελαφρού χάλυβα
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Ανώτατο υλικό: | MGOboard/γύψος board+others |
Prefab κήπων στούντιο ελαφριά σπίτια Nz εγχώριου Kitset εγχώριων φορητά εξαρτήσεων χάλυβα διαστημικά
| Roof truss: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Exterior Wall: | Vapor barrier,Ext. wall Cladding, Basic insulation |
| Interior/Partition wall: | Interior wall panel (dry area) |
Prefab κήπων στούντιο ελαφρύ σχέδιο οικοδόμησης πλαισίων χάλυβα χάλυβα διαστημικό
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Flooring for ground floor (wet area): | 1.5mm Vinyl Flooring/Ceramic tile |
Ο Prefab ελαφρύς χάλυβας στούντιο κήπων χωρίζει κατά διαστήματα ένα μικροσκοπικό εγχώριο σχέδιο πλαισίων
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Corner line: | 50mm PVC Conic/gypsum conic |
Υψηλής ποιότητας μίνι ξενοδοχείο προκατασκευασμένο σπίτι Bungalow με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο AS / NS σχεδιασμός
| Στέγαση: | Πάνελ σάντουιτς EPS/στέγη από χάλυβα/άσφαλτο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ σάντουιτς EPS/στέγη από χάλυβα/άσφαλτο |
Της Αυστραλίας τυποποιημένο στούντιο κήπων σχεδίου Prefab για την εργασία και τις διακοπές
| Size: | W4.2×L7.3 |
|---|---|
| Color: | wooden |
| Material: | Frame mterial |
Πάνελ οροφής PVC αρθρωτή μονάδα καμπίνας / Προκατασκευασμένο σπίτι με συρόμενες πόρτες αλουμινίου
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Υψόμετρο: | Πάνελ οροφής PVC |
Προσυσκευασμένο ξύλινο σπιτικό θόλο: Μια δροσερή καμπίνα για το Airbnb
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |

