Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ garden office studio ] αγώνας 64 προϊόντα.
Ελαφρύ ατσάλινο προκατασκευασμένο μπανγκαλόου, σπίτι με πάνελ, στούντιο κήπου, μικρά κατασκευασμένα σπίτια, διαμέρισμα για τη γιαγιά
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Εξαρτήσεων μορφής χάλυβα ανώτατη επιτροπή PVC σπιτιών εγχώριων Prefab σοφιτών πλαισίων Prefab μορφωματική
| Εξωτερική Πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Σχεδιασμός μικρού σπιτιού Αειφόρος Αποχώρηση Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι Κήπος στούντιο
| Δομή: | Ζευκτόν στεγών AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλαστική σύνθετη επιτροπή αλουμινίου |
| Χρώμα: | Μπλε 02 έλλειψης |
Μοντυλικό Προετοιμασμένο Σπίτι ∆ Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Καμπινγκ Καμπίνα Με Υψηλής Ποιότητας Χτιστικά Υλικά
| Υλικό: | Ξυλεία υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Τύπος παραθύρου: | Μεγάλα πανοραμικά παράθυρα |
| Ηλεκτρικά καλώδια: | Συμπεριλαμβανομένος |
Ο Prefab ελαφρύς χάλυβας μονάδων ξενοδοχείων χωρίζει κατά διαστήματα ένα τα μικροσκοπικά σπίτια Nz οικοδόμησης Kitset πλαισίων
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Μόνωση στο εσωτερικό ατσάλινο πλαίσιο: | R3.5 Γυαλόμαλλος*100mm |
| Υψόμετρο: | πίνακας γύψου 9mm |
Ελαφρύ ατσάλινο πλαίσιο κινητό προκατασκευασμένο αρθρωτό σπίτι Γεωδαιτικός θόλος σπίτι Μπανγκαλόου Κιτ
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, περίπτερο, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | Σχεδιαστής Deepblue |
| Χρώμα: | Σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
Προσυσκευασμένο κτίριο με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα
| Ατσάλινο πλαίσιο: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερικό/τοίχο διαμερίσματος: | Εσωτερικός πίνακας τοίχων |
Λοξοφόρες μονάδες προετοιμασμένων μοτέλ Μονουλούχα σπίτια με ελαφρύ χάλυβα
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Ασφαλές, ισχυρό και αντιτριβικό |
| Εξωτερικό σύστημα τοίχων: | Αλουμίνιο σύνθετο πάνελ |
Προπαρασκευασμένες καμπίνες από χάλυβα - Προσαρμόσιμες προπαρασκευασμένες πολυτελείς καμπίνες
| Μέγεθος: | Π3,3×Π7 |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | ξύλινες καμπίνες |
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Κατάστημα, Εργαστήριο, Φυτό |
ΕΕ/ΑΕ/NZ/ΗΠΑ Ελαφρύ χάλυβα Φάραγμα Προσυσκευασμένες καμπίνες χάλυβα Φάραγμα Μάζα Προσαρμόσιμη
| Μέγεθος: | Π3,3×Π7,1 |
|---|---|
| Κλειστή λέξη: | ξύλινες καμπίνες |
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Κατάστημα, Εργαστήριο, Φυτό |

