Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ garden office studio ] αγώνας 64 προϊόντα.
Ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο μοντέρνο σχεδιασμό διακοπές σπίτι προετοιμασμένο κήπο στούντιο γραφεία καμπίνες
| Καταλύματα: | Πίνακας σάντουιτς από EPS/κατάστρωση από χάλυβα/ασφάλτο |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας σάντουιτς από EPS/κατάστρωση από χάλυβα/ασφάλτο |
Προσαρμοσμένο σχεδιασμό, πιστοποιημένο ISO9001 προπαρασκευασμένο ξύλινο μπάνγκαλοου, πολυτελές σπίτι με καμπίνα
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, περίπτερο, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Χρώμα: | Σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
Κρυοσυσκευασμένο χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένο σπίτι Κήπος Στούντιο Για Γραφείο Ξενοδοχείο προς ενοικίαση
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Υλικό οροφής: | MGOboard/ Γυψοσανίδα+άλλοι |
Προκατασκευασμένος ο ελεύθερος χρόνος ελαφρύς χάλυβας γρήγορος χτίζει το μικρό σπίτι για τις διακοπές
| size: | 12.3*4.2m |
|---|---|
| Keyword: | wooden house kit |
| Use: | Hotel, House, Kiosk,Booth, Office, Shop, Villa, Workshop,Plant |
Τυποποιημένο ελαφρύ προκατασκευασμένο χάλυβας κτήριο τριγώνων της Αυστραλίας με τον τοίχο πινάκων WPC
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Μικρό Σπίτι Κιτ Κινητό Ελαφρύ Χάλυβα Σπίτι Κήπου Προκατασκευασμένο Μέγεθος 20τμ
| Μέγεθος: | 20 τ.μ. |
|---|---|
| ξυλοκλειδί: | Ξύλινο κιτ σπιτιών |
| Χρήση: | διακοπές/θέρετρο/γραφείο |
Προκατασκευασμένο Σπίτι από Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό, Διαμέρισμα για Γονείς, Κήπος, Στούντιο
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Στέγαση: | Πάνελ σάντουιτς EPS/στέγη από χάλυβα/άσφαλτο |
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
Προσφορά Κήπου Στούντιο Ελαφρύ Προκατασκευασμένο Σπίτι από Χάλυβα Πολυτελές Σπίτι για Γονείς
| Υλικό πλαισίου: | Υλικό πλαισίου |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Μορφωματική σύγχρονη μορφωματική μόνωση μαλλιού γυαλιού εγχώριας υψηλής επίδοσης
| Exterior Door: | Aluminium sliding doors |
|---|---|
| Lighting: | C.E , AS/NZS , UL standard light or others |
| Ceiling: | PVC ceiling panel |
Σύγχρονη μοντέρνα ηχομόνωση προετοιμασμένο σπίτι Φυτικό τσιμέντο εσωτερική επένδυση κήπο στούντιο
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |

