Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Γρήγορη συναρμολόγηση μοντέρνου πολυτελούς προετοιμασμένου σπιτιού βίλας ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο
| Υλικό επένδυσης: | Φύλλα χρώματος χάλυβα/επιτροπές σάντουιτς |
|---|---|
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Κόστος ανά τετραγωνικό μέτρο για μικροσκοπικά σπίτια στην Αυστραλία
| Φορητός: | Ναι, έχει σχεδιαστεί για εύκολη μεταφορά |
|---|---|
| Κύριο Υλικό: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα G550GD AZ150 0,75mm |
| Θέρμανση ψύξη: | Mini-split σύστημα HVAC |
AS/US Standard Light Steel Villa. Προετοιμασμένη πολυτελή έπαυλη μονοκατοικία.
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | πλακέτα wpc |
|---|---|
| Εκταση: | 360,2 ΤΜ |
| Άλλα εξαρτήματα: | τουαλέτα, washbasin, ντους, κουζίνα κ.λπ. |
Προκατασκευασμένο Σπίτι, Ελαφριά Ατσάλινη Μονάδα Βίλα, Κτίρια Πλαισίου Πύλης Με OSB Πλάκα
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Προσυσκευασμένο σπίτι Προσυσκευασμένο σπίτι Προσυσκευασμένο κήπο στούντιο με αποθήκευση ελαφρού χάλυβα
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Ανώτατο υλικό: | MGOboard/γύψος board+others |
Ελαφριά χάλυβα πλαισίων Prefab εγχώρια μορφωματικά προκατασκευασμένα σπίτια ρυμουλκών Eco μορφωματικά μικροσκοπικά
| Δομή: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Στέγαση: | Χρωματισμός |
| Εξωτερικός τοίχος: | PU σάντουιτς μεταλλικό πίνακα |
Εκτελεστική κατοικία Κατασκευασμένο σπίτι προσφέροντας Lifestyle Ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο πολυτελή βίλα
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | AZ150 G550 ελαφρύς χάλυβας |
|---|---|
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Προκατασκευασμένη ελαφριά βίλα πολυτέλειας σπιτιών πλαισίων χάλυβα της Νέας Ζηλανδίας πρότυπα
| Δομή: | Δομή τοίχου AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm |
|---|---|
| Στέγη: | Πλακέτα OSB 15mm |
| Εξωτερικό πάτο τοίχου: | Μπαταρία 22mm |
NS / AS Λούξυ μοντέρνες βίλες προετοιμασμένες κατοικίες Ελαφρύ χάλυβα δομή
| Υλικό επικάλυψης: | Χάλυβα χρωματικά φύλλα/σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Αδιάβροχα Προκατασκευασμένα Μονάδες Σπιτιών Προκατασκευασμένο Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα Πυράντοχο Διαμέρισμα για τη Γιαγιά
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

