Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προσυσκευασμένο Μονουλικό Σπίτι Μικρό Σπίτι με τροχούς με ελαφρύ χάλυβα
| Δωμάτιο: | Ντους, τουαλέτα, σετ ματαιότητας |
|---|---|
| Λεπτομέρια: | Διπλό τζάμι Alum.Window |
| Εξωτερικός τοίχος: | Μεταλλική πλακέτα σάντουιτς 16 mm |
High Quality Light Steel Easy Assemble 2 Storey Modern Design Villa Modular Home
| Πρότυπο: | ISO 95001 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμο |
| Τετραγωνικό μέτρο: | 408 τμ |
Προσυσκευασμένα μικροσκοπικά κτίρια από ελαφρύ χάλυβα
| Όνομα: | Queensland 2524t |
|---|---|
| παράθυρα: | Στυπτηρία. Παράθυρα με διπλά τζάμια |
| Πόρτα: | Στυπτηρία. Πόρτες από διπλό τζάμι |
Ελαφρύ σιδηροδρομικό κτίριο με φρέμα κατασκευασμένα πολυκατοικίες για την ανάπτυξη ακινήτων
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Επίπεδη διαμόρφωση χάλυβα στεγών σύγχρονη ελαφριά για την οικοδόμηση κτηρίου
| Δομή: | Προπαρασκευασμένα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Τεχνική Βίλα 3 υπνοδωματίων Βίλα Ελαφρύ Χάλυβα
| Τοποθεσία του έργου: Νότια Κορέα: | Σκελετός τοίχου, ζευκτό στέγης |
|---|---|
| Exterior Wallterior Wall: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Ελαφριά χάλυβα σπίτια μπανγκαλόου πλαισίων Prefab, σπίτι μπανγκαλόου με το μεγάλο παράθυρο
| Ονομασία: | Χαμηλού κόστους προκατασκευασμένα σπίτια από χάλυβα κατασκευασμένα στην Κίνα |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | ISO9001,CE Certification |
| Τείχος: | Πάνελ σάντουιτς 60mm EPS |
Δύο ορόφους μονωτικά σπίτια Prefab βίλα Χάλυβα σπίτι με όμορφη διακόσμηση
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Ησυχία & Βιώσιμη Αποχώρηση / Yard Studio Προετοιμασμένα σπίτια με Prefablight Gauge Frame House
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB, εμπόδιο ατμού, Batten 35mm |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλαστική σύνθετη επιτροπή αλουμινίου |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα προκατασκευασμένα κτίρια διαμερισμάτων μοντελοποιημένο σπίτι με πρότυπο AU / EU / USA
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |

