Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προσιτά Προκατασκευασμένα Κτίρια | Καμπίνες, Στούντιο & Σπίτια Με Μεταλλικό Σκελετό
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Υλικό οροφής: | MGOboard/ Γυψοσανίδα+άλλοι |
Προσυσκευασμένο φωτεινό χάλυβα Φρέμα Σπίτι Ξενοδοχείων Μονάδες Lodges With Holiday Inn Newton Μοντυλικό Σπίτι
| Φωτισμός: | Προαιρετικό |
|---|---|
| Υλικό: | ΞΥΛΕΙΑ |
| Ονομασία προϊόντος: | Prefab στούντιο κήπων |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα προκατασκευασμένα κτίρια διαμερισμάτων μοντελοποιημένο σπίτι με πρότυπο AU / EU / USA
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-45 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ, Τ/Τ, Western Union |
Ελαφρύ χάλυβα Luxury Holiday House Villa Prefab Resort Villa Χάλυβα δομή
| Τοποθεσία του έργου: Νότια Κορέα: | Σκελετός τοίχου, ζευκτό στέγης |
|---|---|
| Exterior Wallterior Wall: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Ευρωπαία ποιότητα 2ώροφος πολυτελή προετοιμασμένη ελαφριά ατσάλινα σκελετό σπίτια μονόμορφα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμαρισμα Προσυσκευασμένο Υπεράστιο Μπάνγκαλο / Προσυσκευασμένο Σπίτι για Τοπίο Αναψυχής
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Kompaktni montažni hotel i bungalov na vodi – kuća od lakog čelika po mjeri
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
2 ορόφοι Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένο ξύλινο σπίτι, Λευκό προσυσκευασμένο χάλυβα σπίτι Μοδική κατοικία
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Σκελετός Κατοικίας από Ελαφριά Χαλύβδινα Προφίλ, Προκατασκευασμένη Οικία Ταχείας Τοποθέτησης, Βίλα, Μεζονέτα
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφριά Prefab βίλα πλαισίων χάλυβα
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
|---|---|
| Υλικό οροφής: | Mgoboard/ gypsum board+άλλοι |
| πάτωμα: | Πλαστικό/ξύλινο/κεραμίδι |

