Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Ελαφριά χάλυβα δομή Prefab Luxury Villa House
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό: | EPS/XPS/PU πάνελ σάντουιτς ή υαλοβάμβακας |
| Παράθυρο: | Κράμα αλουμινίου/PVC |
Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Βίλα με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό, Διαμέρισμα, Στέγη, Πάνελ EPS Sandwich για Κατοικία
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
AS/NZS/USA Standard Prefab Light Steel Frame House For Living Luxury Modular Hotel Μοντέλο ξενοδοχείου
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Κεραμίδες οροφής: | Πλακάκι στέγης από χάλυβα με επίστρωση πέτρας |
Ελαφρύ Prefab μικροσκοπικό σπίτι χάλυβα με PU μετάλλων τον τοίχο και το ρυμουλκό επιτροπής σάντουιτς
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Steel floor Joist |
|---|---|
| Chassis: | Dedicated custom chassis |
| Roof: | 6mm CFC Sheet |
Μικρά σπίτια κάτω από 15.000 δολάρια ∆ιαφορετικά προφυλακτικά και κινητά σπίτια Ελαφρύ χάλυβα AS/NZS/USA STANDARD
| Χαρακτηριστικά:: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
|---|---|
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
| Κατάλληλος για:: | Ταξίδια με οικογένεια ή ζευγάρια |
ICC EN-1090 Προσυσκευασμένο Ελαφρύ Χάλυβα Φάραμ Μοδική Προσυσκευασμένο Λούξυ Κωνσταντινοχώρι 3D Σχεδιασμός
| Prefab σπίτια: | 4 υπνοδωμάτια πολυτελή βίλα |
|---|---|
| Stye: | Προετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια |
| Λεπτομέρια: | Συρόμενα παράθυρα Doubel Glass PVC |
Νέα Ζηλανδία / ΗΠΑ Προσχηματισμένο Μοντυλό Μικρό Σπίτι Κιτ Λούξυ Προσχηματισμένο Μικρό Σπίτι με τροχούς
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
|---|---|
| Ονομασία: | Κουίνσλαντ |
| μέγεθος: | 2.35*8m |
Πιστοποίηση ICC-ES Πολυτελής Μονοκατοικία Modular Σύγχρονο Προκατασκευασμένο Κιτ Ελαφρού Χάλυβα
| Τύπος: | Προκατασκευασμένη βίλα |
|---|---|
| Υδραυλικά: | Σωλήνες τροφοδοσίας νερού, σωλήνες σήμανσης |
| Μόνωση: | Θερμομόνωση υψηλής απόδοσης |
Σύγχρονα μονόκλινα σπίτια / Ελαφριά χάλυβα προετοιμασμένη βίλα / Προετοιμασμένο σπίτι kti
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Τα ελαφριά σπίτια εμπορευματοκιβωτίων χάλυβα Prefab/προκατασκεύασαν τις εγχώριες εξαρτήσεις για τη διαβίωση
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

