Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προετοιμασμένα κινητά σπίτια Προσαρμοσμένα ελαφριά σιδηροδρομικά σκελετό σπίτι προετοιμασμένο γιαγιά flat/ADU
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Ατσάλινα πλαίσια τοίχου AS1397 G550 AZ150 0,75mm |
|---|---|
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
| Τύπος: | ΑΠΔ/Σπίτι γιαγιά |
Au/Nzs/USA Standard Modular Home Prefab Home Building Light Steel Structure Διαμέρισμα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσαρμοσμένο σύγχρονο ύφος σχεδίου που χτίζει τις βίλες ελαφριάς χάλυβα πολυτέλειας δομών Prefab ή χαμηλότερου κόστους με την κουζίνα
| Βίλα: | Βίλα 2 υπνοδωματίων |
|---|---|
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
AS/US Ελαφρύ Prefab Σιδηροδρομικό Σπίτι Καλό Αδιάσειο Prefab Χάλυβα κτίρια
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Αυστραλιανό έργο προετοιμασμένου σιδηροδρομικού σιδηροδρομικού σπιτιού
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Κεραμίδες οροφής: | Κεραμίδι βότσαλα ασφαλτικής στέγης |
| Soffit: | φύλλο CFC 6mm |
Προετοιμασμένο φωτεινό χάλυβα σκελετό στούντιο σπίτι σπίτι χάλυβα σκελετό σπίτι κιτ για να χτίσει γιαγιά διαμέρισμα
| Ατσάλινο πλαίσιο: | Ζευκτό οροφής, πλαίσιο τοίχου |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Δάπεδο για ισόγειο (υγρή περιοχή): | 1,5 χιλιοστά δάπεδα βινυλίου/κεραμικό κεραμίδι |
Prefab σπίτι πλαισίων εγχώριου Prefab ελαφρύ χάλυβα χάλυβα απόδειξης νερού για τη διαβίωση
| Name: | Firenze House |
|---|---|
| Δομή: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
Προσυσκευασμένα σπίτια με πλαίσια από ελαφρύ χάλυβα κατασκευασμένα σπίτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Ζεστή πώληση Ετοιμασμένη κατοικία βίλα ∆ιαχείρητη κατασκευή ελαφρύ χάλυβα μοντέρνο σπίτι έτοιμο για αποστολή
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ χάλυβα Φάραγμα Προσχηματισμένα διαμερίσματα για την επαναπροσδιορισμό της κατασκευαστικής βιομηχανίας
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | πίνακας 15mm OSB |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

