Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προσαρμόσιμη προκατασκευασμένη βίλα με δομή φωτεινής ατσάλινης πλακέτας
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προετοιμασμένη φωτεινή χάλυβα σκελετό σπίτι μονάδα ξενοδοχείου με τοπίο Nancy House
| Πλαίσιο από χάλυβα: | Σκελετός τοίχου, ζευκτό στέγης |
|---|---|
| Exterior Wallterior Wall: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχου (ξηρή περιοχή): | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
Προκατασκευασμένο Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα, Γραφεία, Καταλύματα, Όλα Περιλαμβάνονται, Θέρετρα Μπανγκαλόου, Apple House
| Πλαίσιο τοίχου: | ΑZ150 G550 Χάλυβα επικαλυμμένο με ψευδάργυρο και αλουμίνιο 0,75 mm |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Γεωργία για το ισόγειο (αδάκινη περιοχή): | Γεωργία SPC 8 mm |
Οικονομικά Μικροσκοπικά Σπίτια σε Ρόδες με Προκατασκευασμένες Καμπίνες Ελαφρού Χαλύβδινου Πλαισίου με AS/US
| Εξωτερική πόρτα: | Αυστραλιανή πρότυπη πόρτα στυπτηρία |
|---|---|
| Πάτωμα: | Fiber Cement Board 15mm |
| Εσωτερική σκάλα: | Χαλύβδινο πλαίσιο με φινίρισμα |
AS/NZS Standard Light Steel Prefab Tiny House On Wheels Kit Home για περιπετειώδεις ταξιδιώτες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Γυμνά δέσμη/40HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Ε/Ε, Δ/Α, Δ/Π, Τ/Τ |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα προκατασκευασμένα κτίρια διαμερισμάτων μοντελοποιημένο σπίτι με πρότυπο AU / EU / USA
| Τύπος: | Διαμέρισμα 2ου ορόφου. |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
AS / ΗΠΑ Χάλυβα Φραμικό Σπίτι Κιτ και Σχέδια Prefab Σπίτι Χάλυβα Μοντυλικά Σπίτια
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
|---|---|
| Κάτω από το ισόγειο (εάν υπάρχει): | Φύλλο CFC 15mm |
| Πίνακας οροφής: | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Συνδυασμός Προσυσκευασμένου Ελαφρού Χάλυβα Προσυσκευασμένο Σπίτι / Προσυσκευασμένο Μονουλικό Κίτ Σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Περιβαλλοντικώς φιλικό προετοιμασμένο σπίτι.
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ο ελαφρύς χάλυβας μετρητών σε μεγάλη ποσότητα, διακοσμεί την επιτροπή materil στην παλέτα, άλλες συν |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | εξαρτάται από την περιοχή οικοδόμησης, κανονικές 35 ημέρες |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 15000square μέτρα το μήνα |
Αυστραλία Standard Design Prefab Κήπος Στούντιο Σπίτια Για Μικρά Σπίτια Κιτ Δύο ορόφους του ελαφρού χάλυβα Prefab Μοντέρνο H
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

