Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Γρήγορα συγκεντρώστε την ελαφριά προκατασκευασμένη βίλα δομών χάλυβα στα πρότυπα AU/EU/US με διώροφο
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
|---|---|
| Ανώτατο υλικό: | MGOboard/γύψος board+others |
| Γεωργία: | Λαμινοποιημένο/ξύλινο/τρίχωμα |
Ελαφριά ξενοδοχείο πάγκων ζευκτόντων στεγών χάλυβα Prefab/μπανγκαλόου Overwater παραλιών θερέτρου νησιών
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ευρωπαϊκό τυποποιημένο Prefab χάλυβα σπιτιών ξύλινο καμπινών σαλέ σοφιτών πλαίσιο χάλυβα ορόφων ελαφρύ
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| επένδυση τοίχων: | WPC, ξύλινη επένδυση |
| Κάτοψη: | μια κρεβατοκάμαρα, κουζίνα, καθιστικό, λουτρό |
Σύγχρονο Μονουλογικό Σπίτι. Ελαφρύ Σιδηρομεταλλεύσιμο σπίτι με μεγάλα παράθυρα.
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
| Κάλυψη: | EPS πάνελ σάντουιτς / χαλύβδινη στέγη / ασφαλτικό βότσαλο |
Προσαρμοσμένη Διαστημική Κάψουλα Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι Glacier Ξενοδοχείο Ιδανικό για οικολογικά φιλικές αποδράσεις
| Πλαίσιο: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Πλαίσιο πλαισίου από βαρύ χάλυβα: | Πλαίσιο πλαισίου από βαρύ χάλυβα |
| Εξωτερικός τοίχος: | Σύνθετο Πάνελ Αλουμινίου |
Περιβαλλοντικά φιλικό μοντέρνο πολυτελές προετοιμασμένο οικονομικά προσιτό οικισμό βίλα ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο
| Prefab σπίτια: | 5 υπνοδωμάτια πολυτελή βίλα |
|---|---|
| Stye: | Προετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Λούξος 4 υπνοδωμάτια προ κατασκευασμένη βίλα προετοιμασμένο σπίτι με φωτεινό χάλυβα πλαίσιο σπίτι Ktis
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Όνομα: | Μάντσεστερ Χάουζ |
| Ελαφριά οικία από χάλυβα: | Μπουγκλάου Χοσούε |
4 υπνοδωμάτια μοντέρνα διώροφα μοντέρνα σπίτια ελαφρύ χάλυβα Φρέμα προφab Για την οικογενειακή ζωή
| Κοιμάται.: | 4 υπνοδωμάτια |
|---|---|
| ΔΟΜΑΣΙΑ: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | πολιτιστική πέτρα |
Σύγχρονα μοντέρνα σπίτια με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο προετοιμασμένα διπλώσιμα σπίτια γιαγιά διαμέρισμα
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Η αδιάβροχη Prefab βίλα που προκατασκευάζεται στεγάζει την αλεξίπυρη υψηλή ακουστική μόνωση στα πρότυπα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |

