Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμαρισμα Λίβερπουλ Σπίτι Μοντυλικό Σπίτι Δύο Στοίχοι Σύγχρονη πολυτελή βίλα
| Κατασκευή από ελαφρύ χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm οροφής οροφής |
|---|---|
| Στρώμα απόδειξης νερού ‐ για τη στέγη: | Στρώμα απόδειξης νερού ‐ ασφάλτου με Alu. Σπείρα |
| Εξωτερικός τοίχος: | 22mm Batten |
ΤΠΔ EN-1090 Προσυσκευασμένα σπίτια από ελαφρύ χάλυβα
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Στυλ AS/NZS Ελαφρύ χάλυβα βίλα / Ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο Προεπισκευασμένα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσαρμοσμένο σπίτι από ελαφρύ χάλυβα Προετοιμασμένο μονωτικό μονοκατοικείο με πρότυπο ΗΠΑ
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Υλικό οροφής: | Πλακέτα MGO/ Γυψοσανίδα+άλλες |
Προσυσκευασμένα σπίτια από ελαφρύ χάλυβα: Κατασκευή κατοικιών από χάλυβα ανθεκτικά σε σεισμούς
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προετοιμασμένα σπίτια Σχήμα αναδιπλούμενων σπιτιών Σύγχρονη σχεδίαση για ξενοδοχεία
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
| Περιτονία: | Χάλυβα περιτονίας |
Κόστος αποδοτικό Prefab Luxury Villa House 4 υπνοδωμάτια Kit Light Gauge Steel Frame
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Προκατασκευασμένα Σπίτια Μπανγκαλόου από Ελαφρύ Χάλυβα / Μονοκατοικία για Κατοίκηση
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Πάνελ ALC/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μονωτικό υλικό: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα ADU Σπίτια Μοντυλό Σπίτι Γιαγιά Διαμέρισμα Μία Οικογένεια Μονόφυλο Για ενοικίαση
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Μονωτικό υλικό: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
| Στέγη: | EPS πάνελ σάντουιτς / χαλύβδινη στέγη / ασφαλτικό βότσαλο |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσχηματισμένο Κήπο Στούντιο Σπίτι Κιτ εξοικονόμηση κόστους Μικρές καμπίνες Για Airbnb
| Μέγεθος: | Π3,3×Π7Μ |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί: | ξύλινες καμπίνες |
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο, Κατάστημα, Εργαστήριο, Φυτό |

