Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Μονουλικές κατοικίες Πρωτοποριακές κατασκευές από ελαφρύ χάλυβα για προετοιμασμένα διαμερίσματα
| Τύπος: | Διαμέρισμα 2ου ορόφου. |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Batten 22mm |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένα δοχεία σπίτι πολυτελές κτίριο ελαφρύ χάλυβα βίλα εξατομικευμένη σύγχρονη οικιακή συσκευασία με πάνελ
| Εξωτερική πόρτα: | Στυπτηρία. Πλαίσιο διπλών γυάλινων θυρών |
|---|---|
| Οροφής: | 35mm Batten |
| Prefab σπίτια: | 5 υπνοδωμάτια πολυτελή βίλα |
Πυροσβεστικό ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο μεταλλικό προετοιμασμένο αυτοκίνητο υπόστεγο με χάλυβα φύλλο επένδυση πάρκο σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Φθηνή Αυστραλία Ελαφρύ Χάλυβα Κατασκευασμένο Σπίτι Κατασκευή πολυτελής βίλας Κατασκευασμένο σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Ανώτατο υλικό: | Γυψοσανίδα+άλλες |
Ζυγισμένο διπλό κατάστρωμα Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένο σπίτι Βίλες εξοικονόμηση Αυστραλιανό πρότυπο
| Χρώμα: | Προαιρετικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένο, 100-300 τετραγωνικά μέτρα, ως απαίτηση |
| Τύπος: | Προκατασκευασμένο, Βαριά μεταλλική κατασκευή, 2 ορόφους |
ICC EN-1090 2 ορόφους Προσυσκευασμένο Φωτεινό Χάλυβα Φόρμαρισμα Βίλα Οίκος Με Μεγάλα Παράθυρα
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Προετοιμασμένα σπίτια στις Μαλδίβες Ελαφρύ μέτρο Σιδηροδρομικό σύστημα με πλαίσια από ίνες τσιμέντου
| Εξωτερικός τοίχος: | πλακέτα τσιμέντου ινών |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75 mm AZ150 στυπτηρία. επίστρωση ψευδαργύρου Πλαίσιο από χάλυβα ελαφρού μετρητή |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Γρήγορη εγκατάσταση Προσυσκευασμένη δομή φωτεινού χάλυβα Αυστραλία Τυπικά διαμερίσματα γιαγιάς
| Τύπος: | πάνελ κιτ καμπίνας |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
Μοντυλική προκατασκευασμένη δομή από ελαφρύ χάλυβα Μικρό σπίτι σε τροχούς
| Κατασκευή από ελαφρύ χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm οροφής οροφής |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχων: | Διακοσμημένο πάνελ σάντουιτς από γαλβανισμένο χάλυβα & PU |
AS/NZS/USA Standard Προσυσκευασμένο πολυτελές μοντελοποιημένο σπίτι
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |

