Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Κινητή Προσυσκευασμένη 2 ορόφους Μονουλικές Σπίτια Διαμέρισμα προς πώληση
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προσυσκευασμένο κτίριο κτίρια οικία κιτ με φωτεινό χάλυβα κτίριο τριών ή τεσσάρων υπνοδωματίων βίλα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφριά χάλυβα οικία κατασκευασμένη με συμβόλαιο / Prefab Steel Prefab Villa Steel-Structure
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Ιστορίες: | 2 |
| Συνολική Έκταση: | 253㎡ |
AS4600 Μεγάλο ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο προετοιμασμένη βίλα / προετοιμασμένα χάλυβα οικιακά κιτ
| Εξωτερική Πόρτα: | Αυστραλιανή Standard Single Glass Alu. Συρόμενη πόρτα |
|---|---|
| Φωτισμός: | C.E, AS/NZS, τυπικό φως UL ή άλλα |
| Υψόμετρο: | Πάνελ οροφής PVC |
Προσαρμοσμένα Ελαφριά Χάλυβα Προσχηματισμένα Μεταλλικά Σπίτια Αδιάσειστα 100 Χρόνια Ζωής Σπίτι Κινέζικου Στυλ
| Μονωτικό υλικό: | EPS/XPS/PU πάνελ σάντουιτς ή υαλοβάμβακας |
|---|---|
| Κύρια Υλικά: | Ελαφριά ατσάλι |
| Άλλα εξαρτήματα: | τουαλέτα, washbasin, ντους, κουζίνα κ.λπ. |
AS / NZS Ελαφρύ Χάλυβα Προσυσκευασμένο Σπίτι
| διεύθυνση έργου: | Νέα Ζηλανδία |
|---|---|
| χρώμα: | Λευκό |
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
Βίλα AS/NZS/USA Ελαφρύ χάλυβα Σύγχρονη προετοιμασμένη κατοικία πολυτελή μοντέρνα σπίτι
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Κόστος αποδοτική πολυτελή βίλα πακέτο προετοιμασμένη ελαφρύ μέτρο χάλυβα σκελετό σπίτι
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα προκατασκευασμένο σπίτι βίλα Χάλυβα Μοδική Οικία
| Χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Στυλ: | Μεγάλη έπαυλη |
| Μάθετε περισσότερα:: | Επικοινωνήστε μαζί μας |
Αυστραλιανά Ελαφριά Σπίτια από Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό, Γρήγορης Συναρμολόγησης Καταφύγια Έκτακτης Ανάγκης
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Υλικό οροφής: | Πλακέτα MGO/ Γυψοσανίδα+άλλες |

