Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Ανθεκτικά προκατασκευασμένα ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα, καλά σπίτια απόδειξης σεισμού
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | υαλοβάμβακας |
Prefab σπίτια δομών χάλυβα όμορφων/βιλών διαβίωσης άνετα Prefab ελαφριά
| Πύλη: | χαλύβδινη πόρτα ασφαλείας/WPC ή πόρτα από κόντρα πλακέ. |
|---|---|
| Παράθυρο: | κράμα αλουμινίου/PVC. |
| Γεωργία: | Λαμινοποιημένο/ξύλινο/τρίχωμα |
Σύγχρονο Σχεδιασμένο Προκατασκευασμένο Ελαφρύ Χαλύβδινο Σπίτι Βίλα για Διακοπές Κιτ Χαλύβδινου Σπιτιού Ξενοδοχείο Θέρετρο Προσαρμοσμένο Σπίτι
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Υψηλής ποιότητας προετοιμασμένη σάντουιτς οικία δομή από χάλυβα προετοιμασμένη μονάδα ξενοδοχείου
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Μοντωματικά, ελαφριά χάλυβα, μοντέρνα, προκατασκευασμένα σπίτια, στρογγυλά, προκατασκευασμένα σπίτια, θόλο, ξενοδοχείο
| Δομή: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | 15 χιλιοστά OSB πίνακα |
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
Μετακυκλώσιμα μικροσκοπικά σπίτια σε ρυμουλκούμενο AS / US Light Steel Frame Kits
| Χρησιμοποιείται για: | Καμπίνα Airbnb |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Διόροφη πολυτελής βίλα προκατασκευασμένη κατοικία με σύστημα πάνελ, κατασκευασμένη με ελαφρύ ατσάλινο σκελετό
| Υπνοδωμάτιο: | 4 υπνοδωμάτιο |
|---|---|
| Περιοχή:: | 397,56 ΤΜ |
| Εφαρμογή: | Σπίτι από χάλυβα, Οικογενειακή χρήση |
Μπελίζ/μπανγκαλόου των Μαλδίβες Overwater με τον ελαφρύ χάλυβα, πέρα από τα μπανγκαλόου νερού
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ελαφρύ μπανγκαλόου Overwater παραλιών θερέτρου μπανγκαλόου του Μπαλί χάλυβα άσπρο Prefab/νησιών Medhufushi
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακα ALC/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Υλικό οροφής: | Mgoboard/ gypsum board+άλλοι |
Προκατασκευασμένο σπίτι εξαρτήσεων σπιτιών, ελαφρύ ξύλινο σπίτι δομών χάλυβα, διαφορετικό ανώτατο όριο χρώματος
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλακέτα WPC/ μασίφ ξύλο |
|---|---|
| εσωτερικός τοίχος: | σανίδα pvc/ μασίφ ξύλο |
| Κεραμίδες οροφής: | colorbond/Ασφάλτου βότσαλα |

