Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προκατασκευασμένη αγροτική βίλα με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα , Προκατασκευασμένη δομοστοιχειωτή κατοικία Quick Assemble
| Χρήση: | Σπίτι, Ξενοδοχείο, Γραφείο, Βίλα |
|---|---|
| Μέγεθος: | μπορεί να σχεδιαστεί, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
Σεισμού ανθεκτικό Prefab προκατασκευασμένο βίλα πολυτέλειας σπίτι πλαισίων χάλυβα βιλών ελαφρύ
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
AS/NZS Standard Light Steel Frame Prefab Villa... μοντέρνα πολυτελή μοντέρνα σπίτια.
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Ζωή: | 100 χρόνια για τη δομή |
Φθηνό Prefab House Villa Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι Με PVC Στρίβοντας Παράθυρα
| Τύπος: | Οικονομική κατασκευή κατοικιών |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
Ελαφριά Prefab βίλα σπιτιών πλαισίων χάλυβα πορτών ασφάλειας μετάλλων πλαισίων χάλυβα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
UK Διώροφες προκατασκευασμένες πολυκατοικίες | Περίβλημα από ελαφρύ ατσάλινο πλαίσιο
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Στέγη: | Χάλυβα περιτονίας |
| Εξωτερικός τοίχος: | 22mm Batten |
Προσυσκευασμένο μοντέρνο σπίτι Προσυσκευασμένο ξύλινο μπάνγκαλο με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο
| Δομή: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
| Ονομασία: | Home Beach Bungalows |
Au/USA Standard Light Steel Framing Prefab House ξύλινο σπίτι θέρετρο Bunglalow
| Τοποθεσία του έργου: Νότια Κορέα: | Σκελετός τοίχου, ζευκτό στέγης |
|---|---|
| Exterior Wallterior Wall: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
AS/US Ελαφρύ χάλυβα δομή πλαισίου Προσυσκευασμένη βίλα εξοικονόμηση ενέργειας μοντέρνα μοντέρνα σπίτια
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένο Μοντέρνο Σπίτι 2 Ορόφων με Ελαφρύ Ατσάλινο Σκελετό
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

