Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προσυσκευασμένο Προσυσκευασμένο σπίτι Κτίριο Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένο σπίτι Όμορφο ξύλινο μπουγκλάου
| Τοποθεσία του έργου: Νότια Κορέα: | Σκελετός τοίχου, ζευκτό στέγης |
|---|---|
| Exterior Wallterior Wall: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερική τοιχογραφική επιφάνεια (ξηρή περιοχή): | Ενσωματωμένο τοίχωμα/ψυγείο |
Προετοιμασμένο σπίτι Μοντυλικό μικροσκοπικό σπίτι με τροχούς με πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα AS / US Standard
| Λέξεις-κλειδιά: | Μικροσκοπικό σπίτι στις ρόδες |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
| Λέξη-κλειδί: | Μικρά σπίτια με ρόδες |
Ανακυκλώσιμα πράσινα Prefab σπίτια αντίστασης αέρα Ελαφριές Prefab εγχώριες εξαρτήσεις χάλυβα
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένη καμπίνα Apple House πόρτες αλουμινίου συρόμενες σκελετός ατσαλινός προκατασκευασμένα αρθρωτά σπίτια
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
"Μονουλογικό Φρέμα Ελαφρού Χάλυβα Προετοιμασμένο Σπίτι - Τροχαίο Ξενοδοχείο & Τραπέζι Καμπίνα Κιτ Για Εξωτερική Ζωή
| Χρήση: | Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Υλικό: | Υλικό πλαισίου |
| Παράθυρο: | Γυαλί |
Λούξυ Προετοιμασμένη Λούξυ Βίλα Ελαφρύ Χάλυβα Φραμμένο Προετοιμασμένο Σπίτι ΗΠΑ
| Εσωτερική επένδυση: | ινοτσιμεντοσανίδα |
|---|---|
| Απομόνωση: | υαλοβάμβακας υψηλής απόδοσης |
| Flooring: | wooden or bamboo flooring |
Προσυσκευασμένο Φωτεινό Χάλυβα Διαστημικό Κτίριο για Ελαφρύ Βάρος Χάλυβα Κατασκευή Μονουλικού Οίκου
| Αδιάβροχο στρώμα για οροφή: | Στρώμα απόδειξης νερού ‐ ασφάλτου με Alu. Σπείρα |
|---|---|
| Ταμπλό Fascia: | Πίνακας λωρίδων χάλυβα |
| Εξωτερικό παλτό τοίχου: | Batten 22mm |
Prefab ελαφριές χάλυβα πλαισίων μορφωματικές εξαρτήσεις σπιτιών χάλυβα σπιτιών ελαφριές που χτίζουν
| Σιδηρουργικό πλαίσιο: | Πλαίσιο τοίχου, δοκός οροφής, σύστημα υποδαπέδου (αν υπάρχει) |
|---|---|
| Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή): | Ενσωματωμένοι επιτροπή τοίχων/πίνακας γύψου |
| Γωνιακή γραμμή: | Κωνικό PVC 50mm/Κωνικό γύψο |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Prefab Σπίτι, Μονάδα ξενοδοχείου, Μικρό Σπίτι, Θόλο Σπίτι, Ένα Φρέμα Σπίτι
| Πλαίσιο από χάλυβα: | Πλαίσιο τοίχου, δοκός οροφής, σύστημα υποδαπέδου (αν υπάρχει) |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχου (ξηρή περιοχή): | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
Ελαφρύς χαλύβδινος σκελετός Προκατασκευασμένα αρθρωτά σπίτια Κινητά κιτ Πτυσσόμενο σπίτι
| Εσωτερική επένδυση: | Τσιμεντοσανίδα ινών 8mm |
|---|---|
| Παρκέ: | 9mm πλαστικοποιημένο δάπεδο |
| Κόρνερ:: | Καλυμμένο γείσο γυψοσανίδας 90mm |

