Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Προσυσκευασμένο Σπίτι Λεπτή Χάλυβα Μπάνγκαλοου με Αλουμινίου / PVC παράθυρο
| Πόρτα: | χάλυβα πόρτα ασφαλείας/WPC ή ξύλινη πόρτα |
|---|---|
| Παράθυρο: | Κράμα αλουμινίου/PVC |
| Υλικό δαπέδου/θεμελίωσης: | δάπεδο laminate/ξύλινο/PVC χαλί |
Βίλα Προκατασκευασμένου Σπιτιού Υψηλής Ποιότητας με Ελαφρύ Χαλύβδινο Σκελετό Πενταόροφα Σπίτια με AS/US
| Υλικό πλαισίου: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα 0,75mm/0,95mm/1,15mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC, ινοσανίδα από τσιμέντο, πάνελ hebel, πάνελ σάντουιτς από τσιμέντο EPS |
| Μόνωση: | Γυαλοβάμβακας/πετροβάμβακας/EPS/XPS/Αφρός PU |
Σύγχρονα προκατασκευασμένα σπίτια Υψηλής ποιότητας Φρέμα από ελαφρύ χάλυβα AS / NZS
| Γεωργία: | Πίνακες δαπέδου από CFC, πλακάκια πορσελάνης, δαπέδια από MDF ή άλλα |
|---|---|
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
| Βασικά υλικά: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
AS / NZS / USA Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Σπίτι Προσυσκευασμένα Κίτ Σπίτια Προσυσκευασμένα
| Τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Προσυσκευασμένες βίλες Προσυσκευασμένο χάλυβα πλαίσιο βίλα ελαφρύ σχήμα χάλυβα πλαίσιο πολυτελή σχεδιαστής
| Υλικό επένδυσης: | Φύλλα χρώματος χάλυβα/επιτροπές σάντουιτς |
|---|---|
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Ελαφριά δομημένη χάλυβας προ κατασκευασμένη απόδειξη εγχώριου σεισμού χάλυβα για την κατοικία
| Χρήση: | καφετέρια |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
ΗΠΑ πολυτελή προκατασκευασμένα σπίτια βίλες μοντέρνα ελαφρά χάλυβα προκατασκευασμένα σπίτια
| Υλικό επικάλυψης: | Χάλυβα χρωματικά φύλλα/σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Προσυσκευασμένο σπίτι από ελαφρύ χάλυβα, με μεγάλο παράθυρο
| Χρήση: | Σπίτι |
|---|---|
| Χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
| Υλικό: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
Εξαιρετικό σχέδιο σπιτιού από ελαφρύ χαλύβδινο σκελετό για παραθαλάσσιες εξοχικές κατοικίες
| ζευκτό στέγης: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχων: | ξηρή περιοχή, υγρή περιοχή |
Odular Home Tiny House On Wheels With Trailer For Airbnb Prefabricated Light Steel Structure
| Εσωτερικός τοίχος: | Πλακέτα WPC |
|---|---|
| Κύρια δομή: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm G550GD AZ150 |
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |

