Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab a frame house light steel ] αγώνας 1080 προϊόντα.
Φθηνό Prefab House Κεραμικά κεραμικά πάτωμα Ανακυκλώσιμο αγροτικό στυλ ελαφρύ χάλυβα βίλα
| Τεχνολογία: | προσαρμοσμένα πάνελ σπίτια |
|---|---|
| χρήση: | Βίλα, Σπίτι, Γραφείο, Ξενοδοχείο, Λιμάνι |
| υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ σάντουιτς, Q235, Διάφορα επιλογής, Συγκολλημένος Χάλυβας Τμήματος H |
Ο σύγχρονος μορφωματικός πίνακας Wpc προκατασκεύασε το μικροσκοπικό σπίτι στη ρόδα με το ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| External Wall: | WPC Board, Metal PU sandwich panel |
| Roof: | Colorbond roofing sheet |
Προσυσκευασμένα σπίτια μονωτά με AS4600 ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο κήπο περγκόλα
| Πρόσθετη μόνωση: | Πάνελ PU 50mm |
|---|---|
| Κάτω από της ξηράς περιοχής ισογείων: | φύλλο CFC 15mm (υψηλή πυκνότητα) |
| Φωτισμός: | LED |
Προσαρμοσμένο ξύλινο κινητό προκατασκευασμένο στούντιο κήπου | Καμπίνα ελαφρού χαλύβδινου σκελετού
| Κύριο υλικό: | Κατασκευή από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος: | σχεδόν κανένας περιορισμός |
| Σχέδιο: | Σχεδιασμός πελατών Avaliable |
Μοντυλικά σπίτια προετοιμασμένα αναδιπλούμενα δοχεία 20ft 40ft για προσιτό υπόστεγο έκτακτης ανάγκης
| Μοντέλο: | Fc-01 |
|---|---|
| Δομή: | Γαλβανισμένος τετραγωνικός σωλήνας 40*40 |
| Purlin πλαισίων: | Γαλβανισμένο RHS 40*40 |
Προετοιμασμένη δομή από ελαφρύ χάλυβα
| Δομή: | Ελαφριά δομή χάλυβα |
|---|---|
| Πίνακας λωρίδων: | Πίνακας λωρίδων χάλυβα |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας τοίχου WPC |
ΗΠΑ Προετοιμασμένο σπίτι από ελαφρύ χάλυβα
| Υλικό επικάλυψης: | Χάλυβα χρωματικά φύλλα/σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Αρθρωτό προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι από ελαφρύ χάλυβα σε ρόδες: Ο απόλυτος σύντροφος ταξιδιού
| Structure: | Light steel structure |
|---|---|
| Roof: | Vapor Barrier for roof |
| Vapor Barrier for roof: | customizable |
Λούξυ Prefab House Βίλα Ελαφρύ Χάλυβα Κίτ Σπίτια Προετοιμασμένη Βίλα Μοδική Σπίτι
| Υλικό επικάλυψης: | Χάλυβα χρωματικά φύλλα/σάντουιτς πάνελ |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
Συναρμολογημένη Κατασκευή Εκσυγχρονισμός Προκατασκευασμένα Σπίτια Ελαφριάς Χαλύβδινης Δομής Κοινωνική Στέγαση
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

