Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel buildings ] αγώνας 979 προϊόντα.
Προετοιμασμένα εμπορικά κτίρια χαμηλού κόστους / εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια
| Υλικό πλαισίου: | 0.75m/0m.95mm/1.15mm πλαίσιο χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
prefab χάλυβα σπιτιών Prefab πολυκατοικίες πλαισίων χάλυβα μετρητών εργασίας ελαφριές
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, σπίτι, περίπτερο, θάλαμος, γραφείο, κατάστημα, βίλα, εργαστήριο, εγκαταστάσεις |
|---|---|
| σχέδιο: | σχέδιο πελατών διαθέσιμο |
| χρώμα: | σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |
ΕΕ/ΗΠΑ/NZ/AU Πρότυπο Οικονομικό χαμηλού κόστους Σύγχρονο προετοιμασμένο ατσάλινο βουνγκάλο νερού
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Υλικό τοίχου: | Επιτροπή ALC/πίνακας τσιμέντου cladding+gypsum ινών |
Προκατασκευασμένες πολυκατοικίες / Προκατασκευασμένες πολυκατοικίες 3 ορόφων με σπιτάκι από ελαφρύ ατσάλι
| Πλαισιωμένος: | σκελετό από χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Σύγχρονο Prefab τοποθετημένο σε στρώματα μπανγκαλόου προκατασκευασμένο δάπεδο ξενοδοχείο Overwater χάλυβα κίτρινο
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
|---|---|
| Σχέδιο: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Υλικό τοίχου: | Επιτροπή ALC/πίνακας τσιμέντου cladding+gypsum ινών |
Σύγχρονη φθηνή κατασκευασμένη ατσάλινη δομή κτίριο κατασκευασμένο σπίτι με επιφανειακό σύστημα
| Εξωτερικός τοίχος: | φύλλα μετάλλου |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm |
| Πεδία Εφαρμογής: | Βιομηχανική/εμπορική/κατοικημένη |
Μετακινούμενα κτίρια διαμερισμάτων με προετοιμασμένη κατασκευή
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση WPC, Κανονικό φράγμα υδρατμών, υαλοβάμβακα R2.5 |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχου (ξηρή περιοχή): | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
Μεγάλο προετοιμασμένο χάλυβα σπίτι Carport αποθήκη καταφύγιο Πράσινο σπίτι με ηλιακό πάνελ
| Δομή: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Θερμοκήπιο |
| Χρώμα: | όπως φαίνεται στην εικόνα |
Επαγγελματικό Prefab Σιδηροδρομικό Σπίτι Αδιάσειση με Ελαφρύ Χάλυβα
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Πιστοποιητικό CE Προετοιμασμένο χάλυβα σπίτι γρήγορη κατασκευή ελαφρύ χάλυβα δομή σπίτι βίλα
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |

