Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel buildings ] αγώνας 979 προϊόντα.
2 ορόφους μονωτικό σπίτι πολυτελή προετοιμασμένη ελαφρύ σχήμα χάλυβα σπίτι με αυστραλιανό πρότυπο
| Στέγη: | Κεραμίδες οροφής |
|---|---|
| Περιτονία: | Χάλυβα περιτονίας |
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm |
Αυστραλιανό Light Steel Framing Project Prefab Modular House Kit LGFS Σπίτι Προσαρμοσμένου σχεδιασμού
| Δομή: | S1397 G550 Z275 0,75/0,95 χιλιοστά κατασκευή τοίχου AS1397 G550 Z275 0,95 χιλιοστά Ατσάλινο δάπεδο J |
|---|---|
| Φράγμα ατμών για στέγη: | Φυσιολογικό φράγμα ατμών |
| Κεραμίδες οροφής: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
Structures AU NZ Standard Light Steel Frame House για την κατασκευή φθηνής προκατασκευασμένης βίλας για σεισμό
| Δομή: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm Δομή τοίχου |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | 15 χιλιοστά OSB πίνακα |
| Κεραμίδες οροφής: | Φύλλο στέγης χρωμάτων |
Αυστραλία Στερεόπλασμα από χάλυβα Κατασκευασμένο σπίτι Διαμέρισμα Ξενοδοχείο Κτίρια Κατώτατο κόστος οικιακά κιτ
| Κύρια Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Πόρτα: | χάλυβα πόρτα ασφαλείας/WPC ή ξύλινη πόρτα |
| Μονωτικό Υλικό: | υαλοβάμβακας ή επίσης πάνελ σάντουιτς EPS/XPS/PU |
Προετοιμασμένο Μονουλικό ΗΠΑ Πρότυπο Προσαρμοσμένο Luxury House για Οικογένειες Ελαφρύ Guage Χάλυβα Custom House
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100/50 mm/πλακέτα WPC/fibre ce |
|---|---|
| Άλλη εφαρμογή: | τουαλέτα, νιπτήρας, ντουζιέρα, κουζίνα κ.λπ |
| Υλικό οροφής: | MGOboard/ Γυψοσανίδα+άλλοι |
AS/NZS/USA Πιστοποιημένο Μοντυλικό Προσχηματισμένο Ελαφρύ Χάλυβα Home Kit - Διαστημικό Φρέμα Κατασκευή Για Κίτσετ Σπίτια
| Δομή: | Δομή τοίχων AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Κάλυψη: | πίνακας 15mm OSB |
| Ταμπλό Fascia: | Πίνακας λωρίδων χάλυβα |
Νέο Ζηλανδικό στυλ, προκατασκευασμένο χάλυβα σπίτι, γρήγορη εγκατάσταση προκατασκευασμένη βίλα Custom House με νέο σχέδιο
| Υλικό πλαισίου: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Χωρίστε κατά διαστήματα σπίτια πλαισίων τα Prefab ξενοδοχείων μονάδων ελαφριά χάλυβα μικροσκοπικά κτηρίου φορητά εξαρτήσεων
| Περιγραφή Ένα μικροσκοπικό σπίτι με κορνίζα Αυτό είναι το απόλυτο, μοντέρνο Α-κάδρο του αναζητητή τη: | AS1397 G550 Z275 Χάλυβας δοκός δαπέδου 0,95mm |
|---|---|
| Στέγη: | Φράγμα ατμών για στέγη |
| Εξωτερικό πάτο τοίχου: | Πλακέτα OSB 15mm |
Σχεδιασμός προφυλακτού σπιτιού ελαφριού μεγέθους
| Σκελετός από χάλυβα, ζευκτό στέγης: | Ελαφρύς χάλυβας 0.75mm AZ150 G550 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Επένδυση WPC |
| Εσωτερικό / Διαχωριστικός τοίχος: | Εσωτερική επιτροπή τοίχων (ξηρά περιοχή) |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα Μοντυλικά Σπίτια Κήπος Γραφείο με διπλά γυάλινα παράθυρα
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Περίπτερο, Περίπτερο, Γραφείο, Κατάστημα, Βίλα, Εργαστήριο, Φυτό |
|---|---|
| Σχεδιασμός: | διαθέσιμο σχέδιο πελάτη |
| Χρώμα: | σχεδόν οποιοδήποτε ξύλινο χρώμα |

