Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel buildings ] αγώνας 979 προϊόντα.
Επίπεδη διαμόρφωση χάλυβα στεγών σύγχρονη ελαφριά για την οικοδόμηση κτηρίου
| Δομή: | Προπαρασκευασμένα |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό: | Χάλυβας |
Au/Nzs/USA Standard Modular Home Prefab Home Building Light Steel Structure Διαμέρισμα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προκατασκευασμένο χάλυβας ελαφρύ σπίτι χάλυβα για τη δομή πορτών
| Δομή: | Προπαρασκευασμένα |
|---|---|
| Κάλυψη: | Καθαρό |
| Απομόνωση: | - Ναι, ναι. |
Προετοιμασμένα σπίτια από χάλυβα Προετοιμασμένα κιτ για το σπίτι AS/NZS Φρέμα από ελαφρύ χάλυβα
| Παράθυρο: | Συρόμενο παράθυρο PVC |
|---|---|
| Πύλη: | Πόρτα από χάλυβα, Πόρτα από κράμα αλουμινίου |
| Δομή: | Γαλβανισμένο πλαίσιο χάλυβα |
Προσαρμοσμένο Prefab House Βίλα και Κτίριο Γραφείων με εξωτερικά παράθυρα και πόρτες από αλουμίνιο
| Όνομα προϊόντος: | Προκατασκευασμένο Ατσάλινο Σπίτι |
|---|---|
| Οροφής: | Πίνακας ενσωματωμένου πίνακα τοίχου/γύψου |
| Μόνωση: | Περιλαμβάνεται θερμομόνωση και ηχομόνωση |
Η κατασκευή οικιών με διαρθρωτικά μοντέλα
| Γεωργία: | Άλλες συσκευές |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικό |
| Δομή: | Προπαρασκευασμένα |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Διαρθρώσεις Προετοιμασμένα Διαμερίσματα Κοιτώνες SOHO
| Χρήση: | Ξενοδοχείο, Σπίτι, Γραφείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Προαιρετικός |
| Παράθυρο: | Παράθυρο Αλουμινίου |
Morden House Design Prefab Villa / Prefab Steel Frame Από κατασκευαστές χάλυβα
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Υλικό οροφής: | Mgoboard/ gypsum board+άλλοι |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Ετοιμασμένα μεταλλικά κτίρια Μπάνγκαλοου Σπίτι Πολλαπλής Οικογένειας Σπίτι
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |

