Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel buildings ] αγώνας 983 προϊόντα.
Ελαφρύ χάλυβα πλαισίων συστημάτων προτύπων σπίτι δέντρων στούντιο κήπων της Αυστραλίας Prefab
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
"Μονουλογικό Φρέμα Ελαφρού Χάλυβα Προετοιμασμένο Σπίτι - Τροχαίο Ξενοδοχείο & Τραπέζι Καμπίνα Κιτ Για Εξωτερική Ζωή
| Χρήση: | Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Υλικό: | Υλικό πλαισίου |
| Παράθυρο: | Γυαλί |
Προετοιμασμένο φωτεινό χάλυβα σκελετό στούντιο σπίτι σπίτι χάλυβα σκελετό σπίτι κιτ για να χτίσει γιαγιά διαμέρισμα
| Ατσάλινο πλαίσιο: | Ζευκτό οροφής, πλαίσιο τοίχου |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Δάπεδο για ισόγειο (υγρή περιοχή): | 1,5 χιλιοστά δάπεδα βινυλίου/κεραμικό κεραμίδι |
Εξοικονόμηση ενέργειας Προετοιμασμένη κατοικία από χάλυβα Βίλα μοντέρνο διώροφο κτίριο
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Σιδηροδρομικό κέντρο συνταξιοδότησης, αντοχή σε τυφώνες, χάλυβα μικρού μεγέθους
| Υλικό πλαισίου: | Πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακα ALC/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ο Prefab ελαφρύς χάλυβας στούντιο κήπων χωρίζει κατά διαστήματα ένα μικροσκοπικό εγχώριο σχέδιο πλαισίων
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Corner line: | 50mm PVC Conic/gypsum conic |
Ενέργεια - προκατασκευασμένες βίλα βίλες δομών χάλυβα σπιτιών αποταμίευσης προσιτές Prefab
| Υλικό οροφής: | Mgoboard/ gypsum board+άλλοι |
|---|---|
| πάτωμα: | Πλαστικό/ξύλινο/κεραμίδι |
| Πόρτα: | Η πόρτα της μεταλλικής ασφαλείας/η πόρτα του PVC |
Αγοράζονται ανθεκτικά προκατασκευασμένα σπίτια: Σιδηρουργικά σπίτια ανθεκτικά σε σεισμούς και παραλιακές βίλες ανθεκτικές στον άνεμο
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ελαφριά χάλυβα δομή Prefab Luxury Villa House
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Μονωτικό Υλικό: | EPS/XPS/PU πάνελ σάντουιτς ή υαλοβάμβακας |
| Παράθυρο: | Κράμα αλουμινίου/PVC |
AS/NZS/USA Standard Prefab Light Steel Frame House For Living Luxury Modular Hotel Μοντέλο ξενοδοχείου
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| Κεραμίδες οροφής: | Πλακάκι στέγης από χάλυβα με επίστρωση πέτρας |

