Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ prefab steel buildings ] αγώνας 979 προϊόντα.
Ετοιμασμένο σπίτι με μεγάλα παράθυρα.
| Χρήση: | Σπίτι, Βίλα, Γραφείο |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό, μπορεί να προσαρμοστεί |
| Μέγεθος: | Απαιτήσεις πελατών, τυπικές ή προσαρμοσμένες |
Ενεργειακή εξοικονόμηση Προσυσκευασμένα 2 ορόφους βίλα Ελαφρύ χάλυβα Προσυσκευασμένα κτίρια Σύγχρονη διαβίωση
| Εξωτερικός τοίχος: | Πλαίσιο από κορτένιο χάλυβα 0,75 mm, φινίρισμα mgo |
|---|---|
| φινίρισμα στέγης: | Glav.alu. κυματοειδές φύλλο, χρωματικός δεσμός |
| Εσωτερικός τοίχος: | τοίχος-12mm Mgo.Flush finsh |
Θερμική προετοιμασμένη βίλα μεμονωμένη οικιακή συσκευή με ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο ICC EN-1090
| Δομή: | Ζευκτόν στεγών AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm |
|---|---|
| Κάλυψη: | Batten 35mm |
| Εξωτερικός τοίχος: | 8mm James Hardie Siding |
Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα κτίρια Οικοδομικά κτίρια Κατώτατο κόστος Χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένο διαμέρισμα
| Πλαισιωμένος: | 0,75mm/0,95mm/1,15mm πλαίσιο χάλυβα με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/τσιμέντο ινών |
Λευκό Χρώμα Μοντέρνο Οικονομικό Προκατασκευασμένο Σπίτι από Ελαφρύ Χάλυβα DEEPBLUE Steel Framing
| Χρήση: | Σπίτι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Μέγεθος: | μπορέστε να σχεδιαστείτε |
Προσαρμοσμένο σχεδιασμό και εύκολη συναρμολόγηση Ελαφρύ χάλυβα πλαίσιο Προσχηματισμένα σπίτια, βίλες και οικίες της πόλης
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm/1,15mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Μόνωση: | πάνελ σάντουιτς από υαλοβάμβακα/EPS/XPS/PU |
Ελαφρύ χάλυβα πλαισίων συστημάτων προτύπων σπίτι δέντρων στούντιο κήπων της Αυστραλίας Prefab
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
"Μονουλογικό Φρέμα Ελαφρού Χάλυβα Προετοιμασμένο Σπίτι - Τροχαίο Ξενοδοχείο & Τραπέζι Καμπίνα Κιτ Για Εξωτερική Ζωή
| Χρήση: | Ξενοδοχείο |
|---|---|
| Υλικό: | Υλικό πλαισίου |
| Παράθυρο: | Γυαλί |
Ο Prefab ελαφρύς χάλυβας στούντιο κήπων χωρίζει κατά διαστήματα ένα μικροσκοπικό εγχώριο σχέδιο πλαισίων
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Corner line: | 50mm PVC Conic/gypsum conic |
Προετοιμασμένο φωτεινό χάλυβα σκελετό στούντιο σπίτι σπίτι χάλυβα σκελετό σπίτι κιτ για να χτίσει γιαγιά διαμέρισμα
| Ατσάλινο πλαίσιο: | Ζευκτό οροφής, πλαίσιο τοίχου |
|---|---|
| Εσωτερικό πάνελ τοίχου (υγρή περιοχή): | Φύλλο CFC 9mm/ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
| Δάπεδο για ισόγειο (υγρή περιοχή): | 1,5 χιλιοστά δάπεδα βινυλίου/κεραμικό κεραμίδι |

