Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular prefab homes ] αγώνας 654 προϊόντα.
Δημοτικό κτίριο Προσυσκευασμένες βίλες/προσυσκευασμένες δύο οικογενειακές κατοικίες Πράσινες προσυσκευασμένες κατοικίες
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Μοντυλική προκατασκευασμένη δομή από ελαφρύ χάλυβα Μικρό σπίτι σε τροχούς
| Κατασκευή από ελαφρύ χάλυβα: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm οροφής οροφής |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | Πίνακα ALC 50 mm |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχων: | Διακοσμημένο πάνελ σάντουιτς από γαλβανισμένο χάλυβα & PU |
AS4600 Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Προσυσκευασμένα πολυτελή βίλα Προσυσκευασμένα σπίτια
| Κάλυψη: | Ασφαλτικό Πλακάκι |
|---|---|
| Τείχος: | μπορέστε να επιλέξετε |
| 1F Aera: | 163 τετραγωνικά μέτρα |
Υδατοασφαλής χάλυβα Προετοιμασμένα σπίτια Προετοιμασμένα ελαφρά χάλυβα Φραματισμένο σπίτι CE πολυτελή βίλα
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm wall structure |
|---|---|
| Ενισχύοντας στρώμα στεγών για τη στέγη: | πίνακας 15mm OSB |
| πίνακας 15mm OSB: | φύλλο υλικού κατασκευής σκεπής 0.5mm Colorbond |
AS / NZS / USA Ελαφρύ χάλυβα Φρέμα Μοντυλό προετοιμασμένο σπίτι Κίτ Βίλα
| τύπος: | Οικογενειακά Σπίτια |
|---|---|
| Δομή: | Ελαφρύ χάλυβα |
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | Επιλογές |
Τροπικό υγρασία εξαερισμός Υπερβρύχιο Μπάνγκαλοου / Μοντυλικά σπίτια Μπάνγκαλοου
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75mm/0,95mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | 100 ή 50mm πίνακα ALC/WPC πίνακα/τσιμέντο ίνας |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Σύγχρονο σχεδιασμό Προσυσκευασμένο Μονουλικό Κίτ Μικρό σπίτι με τροχούς με τρία υπνοδωμάτια
| Δομή: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Ο σύγχρονος μορφωματικός πίνακας Wpc προκατασκεύασε το μικροσκοπικό σπίτι στη ρόδα με το ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| External Wall: | WPC Board, Metal PU sandwich panel |
| Roof: | Colorbond roofing sheet |
Μικρά ενσωματωμένα προκατασκευασμένα σπίτι σπίτια με το ελαφρύ πλαίσιο χάλυβα
| Πλαίσιο mterial: | πλαίσιο χάλυβα 0.75mm/0.95mm/1.15mm με το επίστρωμα ψευδάργυρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | πίνακας 100 ή 50mm ALC panel/WPC/τσιμέντο ινών |
| Μόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Ειδικά για την κατασκευή οικιακών κτιρίων.
| Εξωτερική Πόρτα: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
|---|---|
| Προϊόν: | Μικροσκοπικό Σπίτι |
| Ξηρό δάπεδο περιοχής: | MDF 9mm δάπεδο |

