Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular prefab homes ] αγώνας 660 προϊόντα.
Λούξυ Prefab Villa Μονουλογικά Μπουνγκάλο με Ελαφρύ Χάλυβα Κίτ
| Θέση προγράμματος: | Ταϊτή |
|---|---|
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
| Λεπτομέρια: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
Ελαφριά δομή χάλυβα Προετοιμασμένη διπλή προετοιμασμένη κατοικία
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Εμπόδιο ατμού για τη στέγη: | Κανονικό εμπόδιο ατμού |
| Ενισχυτικό στρώμα εξωτερικού τοίχου: | πίνακας 15mm OSB |
Φλόριντα 3 υπνοδωματίες Μονουλογικά Μικρά Σπίτια για Ταξίδια Περιπέτειας
| Χρησιμοποιείται για: | Καμπίνα Airbnb |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Module Prefabricated 2 Floor Floating Homes Prefab Light Steel Metal Structure Frame
| Πρότυπο: | ISO 95001 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμο |
| Τετραγωνικό μέτρο: | 408 τμ |
Επαγγελματικές Prefab εγχώριες εξαρτήσεις βιλών χάλυβα σχεδίου ενιαίες προκατασκευασμένες στρώμα ελαφριές
| Υλικό Τοίχου: | Πάνελ ALC/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
|---|---|
| Υλικό οροφής: | σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Πόρτα: | χαλύβδινη πόρτα ασφαλείας/WPC ή πόρτα από κόντρα πλακέ |
Ανθεκτικές πολυκατοικίες LSF δομές για σύγχρονες προκατασκευασμένες κατοικίες AS4600
| Γεωργία: | Πίνακες δαπέδου από CFC, πλακάκια πορσελάνης, δαπέδια από MDF ή άλλα |
|---|---|
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
| Βασικά υλικά: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
Μοντυλό κινητό σπίτι Μικρό σπίτι με τροχούς με προκατασκευασμένη χάλυβα δομή 2350 * 8000mm
| Επένδυση Τοίχων: | Μεταλλική επένδυση σε όρθια ραφή |
|---|---|
| Ονομα: | 2501t 02 Κουίνσλαντ |
| Μέγεθος: | 2350*8000mm |
Ελαφρύ Χάλυβα Φρέμα Ετοιμασμένα σπίτια 100 χρόνια Χρόνος ζωής για τη δομή Ένα επίπεδο σπίτι
| Πύλη: | χαλύβδινη πόρτα ασφαλείας/WPC ή ξύλινη πόρτα |
|---|---|
| Παράθυρο: | κράμα αλουμινίου/PVC |
| Υλικό δαπέδου/θεμελίωσης: | δάπεδο laminate/ξύλινο/PVC χαλί |
Πρωταθλήματα Μονουλικών Σπιτιών Συσκευών Αυστραλία Προσαρμοσμένα διαμερίσματα για γιαγιάδες ADU Χάλυβα Σπίτι
| Χαρακτηριστικά: | Πατέντα τεχνολογίας αναδίπλωσης |
|---|---|
| Applicable to:: | granny flat /ADU |
| Ceiling panel: | Integrated wall panel/gypsum board |
Μεγιστοποίηση του χώρου σε ένα προκατασκευασμένο σπίτι: ιδέες σχεδιασμού για τα μοντέρνα κινητά σπίτια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 40 HQ |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 30-40 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, D/A, D/P, T/T |

