Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular prefab homes ] αγώνας 654 προϊόντα.
Πολυτέλειας ελαφριά Prefab πράσινα Prefab σπίτια σπιτιών χάλυβα πλαισιώνοντας προκατασκευασμένα
| Χρήση: | Γραφείο |
|---|---|
| Πόρτα: | Καπλαμάς μελαμίνης πόρτας MDF |
| Μέγεθος: | 12*16μ |
Οικονομικά Προκατασκευασμένα Μονοκατοικίες Μπανγκαλόου, Σύγχρονη Προκατασκευασμένη Οικία για Οικογένεια
| Κύρια Δομή: | Κύρια Δομή |
|---|---|
| Υλικό τοίχου: | Alc panel/επένδυση από τσιμέντο με ίνες+σανίδα MGO/γυψοσανίδα |
| Μόνωση: | Γυαλί μαλλί/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Prefab σπίτια μπανγκαλόου συνήθειας/σύγχρονη Prefab αντίσταση εγχώριας πυρκαγιάς με το φυλλόμορφο πάτωμα
| Πάτωμα: | Πλαστικό/ξύλινο/κεραμίδι |
|---|---|
| Πόρτα: | Η πόρτα της μεταλλικής ασφαλείας/η πόρτα του PVC |
| Στέγαση: | Πίνακας σάντουιτς EPS/χαλύβδινη στέγη/άσφαλτο |
Πίνακας ALC Ανακυκλώσιμος Πράσινος Προετοιμασμένος Οίκος Προσαρμόσιμος Ελαφρύς Γυμνασίου Χάλυβα Προετοιμασμένη Βίλα
| χρήση: | Βίλα, σπίτι, γραφείο |
|---|---|
| Μέγεθος: | προσαρμοσμένος, ως clAient απαίτηση |
| Υλικό: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
Ανοικτά διαμερίσματα Φωτεινά σιδηροδρομικά κτίρια για πώληση κάτω από 100.000
| Γεωργία: | Πίνακες δαπέδου από CFC, πλακάκια πορσελάνης, δαπέδια από MDF ή άλλα |
|---|---|
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
| Βασικά υλικά: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
Ελαφριά σιδηρουργικά κτίρια για πώληση προετοιμασμένα σπίτια προσιτές κατοικίες AS4600
| Γεωργία: | Πίνακες δαπέδου από CFC, πλακάκια πορσελάνης, δαπέδια από MDF ή άλλα |
|---|---|
| Batten στεγών: | Batten 35mm |
| Βασικά υλικά: | πλαίσιο από ελαφρύ χάλυβα |
Λούξυ Prefab Villa Μονουλογικά Μπουνγκάλο με Ελαφρύ Χάλυβα Κίτ
| Θέση προγράμματος: | Ταϊτή |
|---|---|
| Χρώμα εξωτερικού τοίχου: | επιλογές |
| Λεπτομέρια: | Διπλή τοποθέτηση υαλοπινάκων Alum.Door |
Φλόριντα 3 υπνοδωματίες Μονουλογικά Μικρά Σπίτια για Ταξίδια Περιπέτειας
| Χρησιμοποιείται για: | Καμπίνα Airbnb |
|---|---|
| εξωτερική επένδυση τοίχων: | μεταλλικό πάνελ σάντουιτς PU |
| εσωτερική επένδυση τοίχων: | Ενσωματωμένο πάνελ τοίχου |
Ελαφριά δομή χάλυβα Προετοιμασμένη διπλή προετοιμασμένη κατοικία
| Ελαφριά δομή χάλυβα: | Δοκός πατωμάτων χάλυβα AS1397 G550 Z275 0.95mm |
|---|---|
| Εμπόδιο ατμού για τη στέγη: | Κανονικό εμπόδιο ατμού |
| Ενισχυτικό στρώμα εξωτερικού τοίχου: | πίνακας 15mm OSB |
Module Prefabricated 2 Floor Floating Homes Prefab Light Steel Metal Structure Frame
| Πρότυπο: | ISO 95001 |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμόσιμο |
| Τετραγωνικό μέτρο: | 408 τμ |

