Όλα τα Προϊόντα
-
Prefab σπίτι χάλυβα
-
Prefab βίλα
-
Prefab εξαρτήσεις σπιτιών
-
Φορητό καταφύγιο έκτακτης ανάγκης
-
Prefab στούντιο κήπων
-
Προκατασκευασμένο μικροσκοπικό σπίτι
-
Προκατασκευασμένο σπίτι
-
Prefab τροχόσπιτα
-
Prefab μορφωματικά σπίτια
-
Prefab σπίτια μπανγκαλόου
-
Μπανγκαλόου εγχώριων παραλιών
-
Μπανγκαλόου Overwater
-
Ελαφριά σπίτια πλαισίων χάλυβα
-
Αυστραλιανά επίπεδα γιαγιάδων
-
Υπόστεγα αυτοκινήτων μετάλλων
-
Prefab πολυκατοικίες
-
Κινητό νοσοκομείο εκστρατείας
-
Καμπίνα
-
Shawn EaganΑπόλαυσα με το Δαβίδ. Ήταν σκληρός εργαζόμενος και ήταν εύκολο να παρθεί μαζί με. Είχε πάντα μια μεγάλη τοποθέτηση και φάνηκε ειδικευμένος σε αυτό που έκανε. -
Denise NewmanΟ Δαβίδ είναι θαυμάσιο πρόσωπο για να εργαστεί με, ανταποκρίνεται πάντα πολύ στο αίτημά μας και είναι γρήγορος στην παράδοση. Τον συστήνουμε οποτεδήποτε. -
Σων AghiliΟ Δαβίδ είναι σημαντικός ιδιοκτήτης που είναι πολύ αρμόδιοι, πεπειραμένοι, και γρήγοροι απαντώντας πελάτες. -
Τύμβοι του MichaelΣυστήνω ιδιαίτερα το Δαβίδ από βαθύ μπλε Smarthouse για τους ανθρώπους που ψάχνουν τις με χαλύβδινο σκελετό λύσεις κατοικίας που μπορούν να σταλούν οπουδήποτε στον κόσμο. -
GaryΗ ομαδική εργασία του Deepblue είναι πολύ σοβαρή και αρμόδιος, τους εμπιστεύομαι. -
ΒαρίδιΤι μια θαυμάσια ομάδα, εγώ είναι ευτυχής να είναι συνεργάτες, και εγώ είναι επίσης ευτυχής να γίνει φίλοι στις ζωές. -
ΣημάδιΕίμαι πολύ ευτυχής να εργαστώ με το deepblue, θα συνεχίσω να συνεργάζομαι στο μέλλον.
λέξεις-κλειδιά [ modular prefab homes ] αγώνας 660 προϊόντα.
Αυστραλιανά Προκατασκευασμένα Σπίτια Μοντέρνα Βίλες από Ατσάλινο Σκελετό Οικονομικά Προκατασκευασμένα Σπίτια
| Χρήση: | Βίλα |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος: | Προκατασκευασμένη βίλα, προκατασκευασμένο ατσάλινο σπίτι |
Prefab εξαρτήσεις εγχώριων Prefab σπιτιών σπιτιών πολυτέλειας πινάκων τσιμέντου ινών εξαιρετικά σύγχρονες Prefab
| Ονομασία του προϊόντος: | πολυτελή σπίτια βίλας, βίλα προκατασκευασμένη ελαφριά κατασκευή από χάλυβα ψηλό κτίριο, κτήριο από χ |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας, Πάνελ Σάντουιτς, Συγκολλημένος Χάλυβας Διατομής H |
| Παράθυρο: | Παράθυρο από κράμα αλουμινίου, κράμα αλουμινίου/PVC |
Αυστραλιανά πρότυπα προκατασκευασμένα σπίτια, σπίτια με κιτ και κατασκευασμένα οικιστικά οίκια
| ΟΧΙ: | 2127 |
|---|---|
| Πόρτες: | Αυστραλιανή Πρότυπη Στυπτηρία. Συρόμενη πόρτα |
| Windows: | Αυστραλιανό πρότυπο με ένα γυαλί αλουμινίου |
Εξαιρετικό σχέδιο σπιτιού από ελαφρύ χαλύβδινο σκελετό για παραθαλάσσιες εξοχικές κατοικίες
| ζευκτό στέγης: | AZ150 G550 Light Steel 0,75mm |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Εξωτ. Επένδυση τοίχου, Φράγμα ατμών, Βασική μόνωση |
| Εσωτερικός πίνακας τοίχων: | ξηρή περιοχή, υγρή περιοχή |
Ελαφρύ χάλυβα πλακέτα αναδιπλώσιμα μικρά ενοποιημένα προκατασκευασμένα κινητά σπίτια για τη γιαγιά διαμέρισμα / ADU
| Χρώμα: | Πελάτης που γίνεται |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Ατσάλινο πλαίσιο 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
Au/Nzs/USA Standard Modular Home Prefab Home Building Light Steel Structure Διαμέρισμα
| Υλικό πλαισίου: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm χάλυβα πλαίσιο με AZ150 ψευδαργύρου επικάλυψη |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πίνακας ALC 100 ή 50 mm/πλακέτα WPC/σιμέντο από ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Μορφωματικά Prefab σπίτια εμπορευματοκιβωτίων του ISO 40HQ, σπίτια μεταφορικών κιβωτίων απόδειξης νερού
| Υλικό πλαισίου: | 0,75m/0m.95mm/1,15mm ατσάλινο πλαίσιο με επίστρωση ψευδαργύρου AZ150 |
|---|---|
| Εξωτερικός τοίχος: | Πάνελ ALC 100 ή 50 mm/σανίδα WPC/τσιμέντο με ίνες |
| Απομόνωση: | επιτροπή σάντουιτς γυαλιού wool/EPS/XPS/PU |
Προετοιμασμένα Μονουλικά Σπίτια Προετοιμασμένα Σπίτια Λευκό Μονουλικό Πάρκο Σπίτι
| Κύρια δομή: | Ελαφριά ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | υαλοβάμβακα ή επίσης σάντουιτς EPS/XPS/PU |
| Κάλυψη: | EPS πάνελ σάντουιτς / χαλύβδινη στέγη / ασφαλτικό βότσαλο |
Υψηλής απόδοσης συνδεδεμένα μοντελοποιημένα σπίτια.
| Εξωτερική πόρτα: | Συρόμενες πόρτες αλουμινίου |
|---|---|
| Φωτισμός: | CE, AS/NZS, UL Standard Light ή άλλα |
| Οροφή: | Πάνελ οροφής PVC |
Λούξυ Prefab Μικρό Σπίτι Έτοιμο για Ναυτιλία Ατσάλι Modular Σπίτι Πλωτό Ξενοδοχείο
| Υλικό εξωτερικού τοίχου:: | Πλάκα αλουμινίου-μαγνησίου-μαγγανίου |
|---|---|
| Ετικέτα: | ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΠΟΥΛΙΟ |
| Μέγεθος: | 2.35*8m |

